Alza zľavový kupón - 50%
Zľava až 50% na elektroniku na alza.sk
Televízory, fotoaparáty, GPS navigácie a iná elektronika so zľavou až 50% na...Show More
Televízory, fotoaparáty, GPS navigácie a iná elektronika so zľavou až 50% na alza.sk. Show Less
Alza zľavový kupón
Doprava zdarma
Doprava zdarma na nákup na 40€
Doprava zdarma na nákup na 40€ Show Less
Alza zľavový kupón - 90%
Zľava do výšky 90%
Využite tento zľavový kód na alza.sk a užívajte si zľavu.
Využite tento zľavový kód na alza.sk a užívajte si zľavu. Show Less
Alza zľavový kupón - 40%
Zľava na iPhone až 40%
Alza zľavový kupón na iPhone
Alza zľavový kupón na iPhone Show Less
Alza zľavový kupón - 60%
Zľava až 60% na notebooky
Získajte zľavový kupón na nákup notebookov na alza.sk. Zľavu získate prekliknutím...Show More
Získajte zľavový kupón na nákup notebookov na alza.sk. Zľavu získate prekliknutím sa na ponuky s touto zľavou. Show Less

Alza.sk je pravdepodobne najväčší obchod s počítačmi a elektronikou na Slovensku. Tak prečo nevyužiť Alza zľavy, ktoré sa vám ponúkajú? Práve teraz ich máte na dosah. 10 predajní! PC zostavy, notebooky, monitory, tlačiarne, PDA, softvér, MP3, digitálne foto-video. Všetko na sklade, ihneď na odoslanie! Vďaka špičkovým službám, ktoré tento obchod ponúka, môžete mať svoj tovar už dnes, v najlepšej kvalite a vďaka nám za tie najlepšie ceny.

Ak ste doteraz nakupovali elektroniku iba z donútenia, keď niečo v domácnosti vypovedalo, teraz sa so zľavovými kódmi Alza nakupovanie elektroniky pre vás stane neodolateľnou vášňou!


Dobre známe: „Ahoj, pozemšťan!“ – Ako to všetko začalo?

Najväčší slovenský obchod alza.sk každý pozná – rovnako, ako aj ich hlavného maskota, zeleného mimozemšťana s piskľavým hlasom. Viete však, ako tento reťazec vznikol a aký bol jeho vývoj? Alza vznikla v roku 1994 na vysokoškolskom internáte, kde jeden z horlivých študentov zostavoval počítače pre svojich priateľov.

alza sk zľavový kupón

Jeho činnosť mala veľký úspech, pretože už v roku 1995 mal vlastnú kanceláriu a prijímal telefonické objednávky. V roku 1996 získal prvého zamestnanca a v roku 1997 prvé firemné auto, ktorým rozvážal tovar. V roku 1998 boli spustené prvé internetové stránky a zriadený prvý kamenný obchod. V roku 2004 obchod Alza zavítal aj na Slovensko. Mimozemšťan Alzák vznikol v roku 2007. Zopár dôležitých míľnikov sme preskočili, ale vy si ich môžete pokojne všetky pozrieť tu.


Alza v súčasnosti trhá rekordy

Pre nás i vás, zákazníkov, je totiž dôležitý súčasný stav a kvalita služieb na Alze v posledných mesiacoch. A tieto údaje sú teda skutočne bezkonkurenčné.  Ako to už býva zvykom, obchody si vždy spolu s príchodom nového roka analyzujú obrat, úspechy a neúspechy v predošlom kalendárnom roku. Mnohým z reťazcov to prináša cenné informácie o tom, ktoré služby by mali vylepšiť. Alza však k takýmto obchodom nepatrí, pretože spokojnosť ich zákazníkov je nevídaná.

Spoločnosť Alza mala totiž v roku 2018 obrat vo výške 972 miliónov eur a vybavili 10,3 milióna objednávok. Alza si takýmito výsledkami nielen získava, ale aj potvrdzuje prvenstvo na trhu na Slovensku i v Česku. Alza.sk zverejnila k začiatku roka 2019 aj krátky zoznam zaujímavostí a zvláštnych míľnikov roka 2018. Určite si ich nenechajte ujsť a prečítajte si o nich tu.


Alza – ľudský prístup a pomoc núdznym

Málokto vie, že Alza aktívne pomáha núdznym a prispieva na charity. Dokazuje tým svoj ľudský prístup a to, že z profitu, ktorý sa tejto spoločnosti dostáva, dokážu nielen čerpať, ale aj rozdávať a pomôcť tak tým menej šťastným. V roku 2018 podporili napríklad fakultnú nemocnicu s poliklinikou F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici. Venovali 1 000 000 Kč Nadačnému fondu pre predčasne narodené deti a ich rodiny. Podobným spôsobom pomohli aj centru pre ženy Rosa, centru Amelie v Liberci, ParaCENTRUM Fenix a mnohým iným.

Alza zľavy a zľavové kódy dodajú vašim nákupom nový nádych

Nepochybne aj mnohí z vás patria k pravidelným a zároveň pravidelne spokojným zákazníkom spoločnosti alza.sk. Pre viacerých je nákup na Alze možno i rutinná záležitosť. Čo by ste však povedali na to, že by ste mohli oživiť stereotypné nakupovanie elektroniky a zároveň ušetriť obsah vašej peňaženky? So zľavovým kupónom, zľavovým kódom, či voucherom Alza môžete mať doma už dnes váš vytúžený tovar za tie najlepšie ceny.


Prečo práve Alza? Čo vám môže ponúknuť?

Teraz si azda dávame prácu navyše, pretože každý predsa vie, že nakúpením na alza.sk dostáva automaticky záruku spokojnosti, čoho najväčším dôkazom je dlhoročná stála klientela a spokojnosť zákazníkov.

No i napriek tomu vám pripomíname niektoré z výhod, ktoré vám Alza ponúka. Totiž, výhod nákupu na alza.sk je toľko, že by ste na niektorú z nich mohli pozabudnúť.

 

 • Ak objednáte tovar označený, ako „tovar skladom“, Alza vám ho dokáže doručiť už v deň objednávky.
 • Alzáci nikdy nemajú dosť robenia radosti svojim zákazníkom, a preto pracujú aj cez víkend, majú otvorené a doručujú tovar.
 • Možnosť pohodlného vyzdvihnutia priamo z auta v AlzaDrive.
 • Nonstop výdaj cez AlzaBoxy.
 • Stovky tisíc rôznych produktov v ponuke. Jednoducho, tu si vyberie každý!
 • Alzáci sú svetoví! Majú najväčší výber obľúbených svetových značiek.
 • Široký sortiment: elektro, hračky, drogéria, šperky, šport, hobby, auto/moto, PC hry, knihy a filmy. Nemusíte chodiť nikam inam, tu nájdete všetko.
 • Najprepracovanejšia ponuka doplnkových služieb:
  • Tovar, ktorý zákazníci často reklamujú, Alza vyraďuje z ponuky.
  • Reklamácie do 35 EUR riešia rovno na mieste.
  • 53 %produktov vám vymenia za nové do 24 hodín.
  • Máte možnosť podania a sledovania priebehu reklamácie online.

Teraz sa ku všetkým týmto výhodám pridáva obrovský bonus – zľavový kupón Alza!


Alza zľavový kupón a bonusy, ktoré Alza obchod ponúka

Alza má pomerne veľké množstvo podporných aktivít na internete, ide predovšetkým o Alza voucher, zľavové kupóny, Alza kód a poukážky. Ak chcete ušetriť, určite využite zľavový kupón, ktorý u nás nájdete a nakupujte výhodnejšie aj chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, umývačky, sporáky, klimatizácie a iné.
Nakupujte výhodne a využite alza zľavový kupón, zľavový kód, promo kód a Alza zľava môže byť Vaša.

zlavy lavovy kupon

AlzaTube

Spoločnosť Alza v súčasnosti funguje aj na sieti YouTube, kde má svoj vlastný kanál AlzaTube. Svojim zákazníkom tu prináša rôzne recenzie, rady a tipy, ako si vybrať ten správny tovar, čomu sa vyvarovať, na čo sa pri výbere najviac zamerať. Napríklad v rámci sekcie Rodinné focení – Tipy a rady jak fotit sa môžete dozvedieť, ako si nastaviť zrkadlovku, či rôzne bonusové tipy, ako fotiť deti. V rámci sekcie Šport zasa nájdete tipy a rady, ako správne cvičiť a využívať rôzne varianty cvičebných pomôcok. Pozrite si jedno z takýchto videí: 


alza sk zlavy, alza sk zlavovy kupon