Každý športovec vie, ako dôležitá je pri akejkoľvek aktivite výživa. Či už sa zameriavate na cvičenie v posilňovni, alebo vytrvalostné športy ako behanie a cyklistika, určite viete že bez správnych látok v organizme to nejde. Jedna vec je pravidelné stravovanie, ktoré musí pozostávať z kvalitných potravín. Netreba ale zabúdať aj na rôzne výživové doplnky, ktoré vám na ceste za vašim cieľom dokážu výrazne pomôcť. Gymbeam potrebám športovca rozumie, preto vám vie poskytnúť presne to, čo potrebujete. Ak si z ich stránky budete čokoľvek kupovať, môžete využiť Gymbeam zľavový kód, vďaka ktorému vám cena za nákup o niečo klesne.


Gymbeam zľavový kód alebo ako uplatniť gymbeam zľavu?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: https://www.tipli.sk/p/gymbeam ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod gymbeam.sk.
  3. Kliknite na “Prejsť do obchodu” na stránku gymbeam.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke gymbeam.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

O spoločnosti

Gymbeam, ako som už v úvode spomenul, je e-shop zameraný na všetko čo športovec potrebuje, ale hlavne na výživu. Nájdete tu všetko od proteínov v rôznej forme, cez vitamíny, kĺbovú výživu, spaľovače tukov, až po rôzne typy anabolizérov. Taktiež si môžete vyberať z rôznych typov výživových doplnkov. Ponúkajú tu pripravené nápoje, prášky, kapsule, tyčinky, ale aj jedlá ako ryby, proteínové polievky a čokolády. Keďže sa obchod postupne stával stále úspešnejším, športovci chceli aj iné produkty v ponuke e-shopu. Postupne teda začali pribúdať rôzne druhy oblečenia, náradia a pomôcok na cvičenie, k čomu sa neskôr pridali aj veci ako tašky, uteráky, alebo fitness knihy. Ako môžedte vidieť, ponuka je naozaj široká, takže svoj Gybeam zľavový kupón budete môcť jednoducho využiť.


Starostlivosť o zákazníka

Gymbeam možno nie je najväčší zo Slovenských internetových obchodov, ale rozhodne sa dá považovať za jeden z tých, ktoré sa o svojich zákazníkov starajú veľmi kvalitne. Ich obchod už zákazníkom od svojho začiatku stihol rozposlať viac ako 500,000 objednávok. To znamená, že záujemcov o ich tovar je rozhodne veľa, takže sa nemusíte báť že by ste svoj zľavový kupón Gymbeam využili na nejaký nekvalitný výrobok. Momentálne majú na sklade viac ako 10,000 produktov, z ktorých si môžete vyberať. Vďaka prístupu k zákazníkom a všeobecne veľmi príjemnému priebehu objednávania si Gymbeam zaslúžil niekoľko ocenení. Napríklad na portáli Heureka získali označenie “Overné zákazníkmi”, keďže až 98% zákazníkov prejavilo spokojnosť s obchodom. V roku 2017 taktiež vyhrali ocenenie “Shop Roku” v kategórii Šport a Fitness. Ľudia vo svojich recenziách spomínajú hlavne rýchle dodanie, ale aj milú obsluhu a dobré ceny tovaru.


Proteínová výživa

zľavový kódBielkoviny sú potrebné pre všetkých z nás a keďže tvoria veľkú časť svalovej hmoty, pre športovcov sú ešte dôležitejšie. Okrem budovania novej svalovej hmoty proteíny zabezpečujú aj ochranu a schopnosť regenerácie svalov. Ich využitie v tele ale nekončí pri svaloch. Zabezpečujú aj dobrú imunitu, alebo sú zdrojom energie v prípade keď telo nemá dostatok sacharidov. Váš Gymbeam zľavový kód môžete využiť na širokú škálu proteínových prípravkov, z ktorých si bude vedieť vybrať každý. Veľkou výhodou tohto internetového obchodu je to, že v ponuke majú preotínovú výživu aj pre ľudí so špeciálnymi diétami a požiadavkami. Celiatikov potešia bezlepkové proteíny, ľudí s alergiou na laktózu tie bezlaktózové. Nemusia sa báť ani vegetariáni a vegáni, ktoí si tu tiež nájdu svoju kategóriu produktov.


Výživové doplnky

V druhej časti stránky nájdete veľa iných výživových doplnkov, ktoré vám môžu pri športe pomôcť. Nájdete tu rôzne prípravky s aminokyselinami, či už komplexnými alebo jednozložkovými. Gainery sú v ponuke tiež v niekoľkých formách. Po nich si môžete kúpiť aj sacharidy, ktoré sú rozdelené do dvoch kategórií – pomalé a rýchle. Dôležité sú aj nápoje, takže na Gymbeam nájdete nápoje určené na pitie pred tréningom, počas tréningu, alebo po ňom. Váš Gymbeam zľavový kupón môžete využiť aj na výživové doplnky ako vitamíny, kĺbová výživa, alebo spaľovače tukov. Pre ľudí, ktorí chcú určité výsledky v posilňovni dosiahnuť rýchlejšie, ponúkajú aj kreatín, alebo anabolizéry a rôzne iné stimulanty.


Oblečenie a iné príslušenstvo

Ak by ste aj nechceli nakupovať zrovna výživové doplnky, Gymbeam vám ponúka veľké množstvo iného príslušenstva, ktoré vám cvičenie spríjemní, alebo zefektívni. Jedna veľká časť je športové oblečenie, ktoré vám Gymbeam doručí vo veľmi dobrej kvalite. Ponúkajú veľa vecí pre ženy, ako aj pre mužov a pritom všetko za veľmi výhodné ceny. Do fitka sa určite bude hodiť aj uterák a taška, ktoré si tiež môžete kúpiť s použitím zľavového kupónu Gymbeam. Okrem oblečenia tu ale môžete kúpiť aj príslušenstvo na cvičenie ako švihadlá, posilňovacie gumy, opasky alebo bandáže. Možno si to ani neuvedomujete, ale práve vhodne zvolené príslušenstvo vám pomôže podať lepší výkon, čo je určite vašim cieľom. Preto neváhajte, a choďte si nájsť to čo potrebujete a chcete.

gymbeam


Reklamácia

Niekedy sa stane, že obchod vám doručí chybný kus. Pri cvičení je dôležité, aby bola vaša výbava v najlepšom stave, lebo ak nie je, môže to priniesť problémy. Samozrejme, diera na tričku nie je taká vážna ako poškodená guma na cvičenie, alebo bandáž s viditeľným poškodením. Gymbeam si to uvedomuje a preto sú reklamácie u nich vybavovaná rýchlo a spoľahlivo. Podľa ich stránky je s reklamáciami až 100% spokojnosť. Tovar môžete reklamovať niekoľkými spôsobmi – e-amilom, poštou, alebo telefonicky. Na reklamáciu máte 24 mesiacov a všetky podrobnosti nájdete na stránke obchodu. Nezabúdajte ale, že reklamovať sa dá iba to, kde za poruchu nemôžete a stala sa ešte predtým ako k vám tovar dorazil.


Gymbeam blog

zľavy na nakupovanieCvičenie a šport sú všeobecne témy, ktoré obsahujú obrovské množstvo informácií ohľadne zlepšovania techniky, výživy, jednotlivých cvikov, alebo známych športovcov. Určite sa dá cvičiť spôsobom, že nebudete čítať články, ale dokáže to uľahčiť cestu k vášmu cieľu. V týchto článkoch totižto môžete nájsť veľmi veľa vedomostí, na ktoré by ste postupom času došli aj sami, ale je rýchlejšie si to raz prečítať a začať využívať hneď. Nie len že sa tým urýchli váš posun v športových výkonoch, môžete sa vyhnúť mnohým zraneniam, ktoré často vznikajú práve z dôvodu nedostatočných vedomostí u športovca. Prínosom pre vás môžu byť aj rozhovory s ľuďmi, ktorí cvičia dlhé roky a vyhrávajú svetové súťaže. Práve oni vedia o cvičení najviac a je dobré ak sa chcú so svojimi skúsenosťami podeliť.


Nech už je vaše zameranie v oblasti športu akékoľvek, Gymbeam zľavový kód môžete využiť vždy. Tento internetový obchod podporuje všetkých športovcov, takže ak niečo z ich ponuky chcete, neváhajte a choďte si to objednať. Športovú aktivitu vám to spríjemní a môže to pomôcť aj k zvýrazneniu jej efektu.