Zdravý životný štýl budete udržiavať ľahko, keď navštívite webovú stránku myprotein

Aj keď nie ste vrcholový športovec, proteínov vo vašej strave sa vôbec nemusíte obávať. Práve naopak. Prispievajú k vášmu aktívnemu životnému štýlu, motivujú skúšať, objavovať kvalitnejšiu stravu a zdravé recepty a v neposlednom rade, chránia naše svaly, keď to potrebujeme. Možno si myslíte, že aj bez akýkoľvek doplnkov výživy prijímate dostatočne veľa bielkovín, avšak je dôležité prijímať ich pravidelne. Pri súčasnom trende rýchleho životného štýlu je ťažké myslieť na to, či sú zložky vašej potravy vyvážené, preto je dobré vyskúšať aj tieto doplnky výživy, ktoré vám zabezpečia jednoduché jedno plné vyvážených zložiek. Nehovoriac o tom, že taký proteín môže byť napríklad aj skvelou súčasťou vašej každodennej kuchyne aj ako náhrada nezdravej múky. Tieto a mnohé iné skvelé doplnky výživy nájdete na webovej stránke myprotein.

Nemusíte sa obávať, z proteínov vám nenarastú svaly ako kulturistovi.
V internetovom obchode myprotein nájdete široký výber výživových doplnkov a proteínov, ktoré budú vyhovovať presne vášmu životnému štýlu. Na myprotein si dokonca môžete vybrať cieľ, ktorý chcete dosiahnuť a stránka vám sama zobrazí kategóriu produktov z myprotein, ktoré sú pre vás vhodné. Táto náhrada stravy je napríklad aj vynikajúcou súčasťou diétnych plánov a plánov na redukciu hmotnosti. Táto bielkovina sa dá taktiež využiť aj ako skvelá súčasť vašej každodennej kuchyne.

Určite vás okrem skvelých cien v tomto internetovom obchode poteší aj ďalšia zľava vo forme zľavového kódu myprotein. Získajte zľavu pri nákupe v internetovom obchode myprotein.sk. Zľava je vo výške 2,5% + 5€. Pokiaľ investujete do seba a do svojho zdravia, akákoľvek investícia stojí za to, ale akákoľvek ďalšia zľava alebo zľavový kód na myprotein jednoznačne potešia.


 Ako využiť zľavový kupón myprotein?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie/myprotein a ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod myprotein.sk.
  3. Kliknite na “Prejsť do obchodu” na stránku myprotein.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke myprotein.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

 Prečo to takto funguje (zľava na myprotein)?

Rôzne portály ako booking,com boomer.sk, zlavadna.sk, iberia.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, pilulka.sk, hej.sk, asko-nabytok.sk, tchibo.sk, vueling.com insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂


O obchode

Myprotein = full your ambition. Internetový obchod myprotein je tu na to, aby ste s jeho pomocou dosiahli vaše sny a ambície. A taktiež s pomocou od nás, keďže vďaka zľavovému kupónu na myprotein získate produkty ešte lacnejšie. Táto značka internetového obchodu s výživovými doplnkami vznikla vo Veľkej Británii a postupne sa vypracovala na internetový obchod číslo jeden v Európe. Značka má dokonca ambíciu stať sa najväčšou značkou športovej výživy vo svete, preto chce expandovať aj  do USA. Už tieto informácie hovoria o jej kvalite, a preto by ste rozhodne mali vyskúšať túto výživu aj spolu so skvelou zľavou, ktorú vám ponúkame. Internetový obchod myprotein prichádza každý týždeň na trh s novým alebo inovovaným produktom, preto si myslíme, že pri uplatňovaní svojho vouchera na tejto stránke sa takmer nebudete môcť rozhodnúť, na ktorý z produktov ho použiť.


Čo rozhoduje o kvalite tohto internetového obchodu?

Kým iné obchody so športovou výživovou predávajú produkty, ktoré sú zväčša iných značiek, a tým pádom nemusia byť také kvalitné, v internetovom obchode myprotein budete mať istotu. Väčšina z ponúkaných produktov je totiž vlastnej produkcie A takisto budete mať aj rovnakú istotu pri tom, či sa pre vás zľavový kupón na myprotein hodí. Pretože je to viac než isté:

  1. myprotein využíva kvalitné suroviny a garantuje vynikajúce ceny
  2. sortiment je skutočne široký a okrem toho každý týždeň pribúdajú rôzne novinky a inovácie
  3. obchod garantuje vynikajúci zákaznícky servis a logistiku
  4. viac ako 80 percent produktov je vyrobených vo vlastnom závode

Kúpa produktov z obchodu myprotein aj spolu s uplatnením zľavy, ktorú vám ponúkame, bude skvelou voľbou. Ak ste aktívny športovec, je to pre vás ideálna a optimálna značka. Pokiaľ sa chystáte zmeniť váš životný štýl, tento internetový obchod je pre vás začiatkom vašej úspešnej cesty.


Zákaznícky servis a doručenie

Tento internetový obchod myprotein bude pre vás istotou. Ďalším dôvodom, ktorý hovorí za je 24-hodinový zákaznícky servis, ktorý je realizovaný prostredníctvom chatu. Adresujte sem všetko, čo vás zaujíma na to, aby ste sa presvedčili o kúpe ako aj o uplatnení zľavového kupónu od nás. Vaše odborné otázky nezodpovie hocikto, ale je to tým výživových poradcov a odborníkov v tejto téme.

Samozrejmosťou je aj dodanie tovaru zdarma, a to platí pri objednávke nad 60 EUR a vyššie. V rámci Slovenska vám tovar príde do 3 až 5 pracovných dní.


Prečo by ste mali užívať výživu značky my protein?

Je to jednoduché. Na trhu je obrovské množstvo výživových doplnkov a proteínov, ale nie všetky z nich sú rovnako kvalitné. To už sme spomínali. Väčšina z nich siaha po nekvalitných surovinách len preto, aby dosiahli nízku cenu produktov. To by však nemalo byť cieľom. Oproti tomu internetový obchod myprotein vám spolu s voucherom myprotein od nás ponúka oboje – vynikajúce ceny aj kvalitné produkty.

Dôkazom je aj to, že britské maloobchodné konzorcium udelilo značke Myprotein certifikát so značkou AA za potravinársku bezpečnosť! Zároveň spoločnosť pracuje s najkvalitnejšími zariadeniami, ktoré sú najlepšie v Európe ako aj s prvotriednymi technológiami. Možnosť ponúkať vynikajúce ceny vychádza aj z toho, že až 80 percent produkt, ktoré na myprotein nájdete, pochádza z vlastnej produkcie.


Portfólio produktov

Zľavový kupón Myprotein, ktorý od nás môžete získať, nemusíte použiť iba na nákup výživových doplnkov, pretože na portály my protein nájdete oveľa viac! Okrem iného tu objavíte kvalitné a vynikajúce oblečenie, ktoré sa vynikajúco hodí na šport, dámske a pánske športové oblečenie, spodné prádlo a športové doplnky. Objavte tu aj proteíny, kazeíny, ale aj sacharidy, tyčinky, sušienky a maslá, nápoje a ďalšie zdravé ingrediencie. Ako sme spomínali, naozaj bude ťažké vybrať si, na ktoré produtky si ako prvé zľavový kupón s myprotein od nás uplatníte. Ďalšie fantastické zľavy napríklad aj na vitamíny nájdete aj na Dr. Max.


Myprotein blog

Začať žiť zdravým životným štýlom si vyžaduje v prvom rade silnú sebadisciplínu. Je to dlhodobá cesta, ktorej výsledok však bude stáť za to, a to nielen z pohľadu toho, ako budete vyzerať, ale najmä z pohľadu toho, ako vplyv bude mať na vaše zdravie. Ďalšou podporou, ktorú nájdete na myprotein je blog s množstvom inšpirácií, receptov a článkov, ktoré vám pomôžu a motivujú vás vo vašom zdravom životnom štýle.


Ak si chcete splniť konečne splniť váš cieľ, myprotein vám pomôže. Vyberte si doplnky, ktoré vyhovujú vášmu životnému štýlu a vášmu cieľu, uplatnite si zľavový kupón myprotein od nás a začnite pracovať. Nezabudnite sa inšpirovať alebo vybrať si ďalšie zľavy napríklad na Gymbeam. Výsledok bude stáť za to!