Hľadáte Dr.Max zľavy , Dr.Max zľavový kupón?

Dr. Max je jedným z najväčších lekárenských reťazcov v strednej Európe, pričom je lídrom na českom a slovenskom trhu a jedným z popredných reťazcov v Poľsku. Prevádzkuje už takmer 1000 lekární a denne jeho zamestnanci obslúžia viac ako 210 tisíc zákazníkov. Lekáreň Dr.Max, zdravie, osobný prístup, starostlivosť, odbornosť, poradenstvo, široký výber. Využite tieto zľavové kupóny a zľavové kódy a nakúpte so zľavou.

Ak máte záujem o zľavu na drmax.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál drmax.sk. Zľava je vo výške 5%+ ako bonus dostanete 2€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


Zľavový kód Dr max alebo ako uplatniť Dr Max zľavový kupón?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: https://www.refundo.sk/odporucanie-dr-max
  2. ako bonus k prvému nákupu dostanete 2€.
  3. Vo vyhľadávači na refundo si nájdite obchod drmax.sk.
  4. Kliknite na “Ísť na Drmax.sk”.
  5. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke drmax.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  6. Hotovo! Na Vašom účte na Refundo budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo (môže to trvať do 48hodín). Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (Dr max zľavový kód)?

Rôzne portály ako booking,com boomer.sk, sushitime.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, gearbest.sk, pelikan.sk, andreashop.sk, aliexpress.com, ebay.com, vasesosovky.sk, otto.sk, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, mall.cz/.sk, drmax.sk, hej.sk, deichmann.sk, asko-nabytok.sk, muziker.sk, tchibo.sk, sportdirect.sk, okey.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Refundo, Tipli, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

Neváhajte a využite jedinečnú šancu – drmax.sk zľavový kód!

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.