Pre ľudí, ktorí veľa cestujú, je Booking asi známou stránkou. Je to spoločnosť, ktorá využila technológie moderného sveta, teda hlavne internet, na uľahčenie rezervácie ubytovania. Na Bookingu je výhodná práve jednoduchosť, s akou si môžete bývanie objednať. A nezáleží na tom, či hľadáte byt na jednu noc kvôli práci, alebo idete na rodinnú dovolenku na dva týždne. A aby sa vám objednávanie cez Booking oplatilo ešte viac, môžete využiť túto zľavu na Booking, dokonca máte na výber z dvoch.

Booking aktuálne neponúka žiadnu možnosť zľavy, skúste však pozrieť ubytovanie na Airbnb a ušetrite.


Zľavu na Booking v hodnote 10% získate nasledovným spôsobom

Pre zľavový kód na booking Vám stačí kliknúť na tent link: www.booking.com/penazna-odmena-pre-znamych-US$15, po prekliku uvidíte v dolnej lište zľavu vo výške 10%. Následne pokračujete klasickým procesom rezervovania ubytovania.

Booking Promo kod

 

Peniaze sa Vám na účet vrátia cca týždeň po ubytovaní. V prípade, že ste platili kartou, ktorú ste vyplnili pri rezervácii hotela, peniaze Vám prídu priamo tam. Ak ste za ubytovanie platili v hotovosti, do pár dní po pobyte Vám príde mail od Booking-u (viď nižšie), aby ste doplnili číslo účtu, na ktorú Vám peniaze zašlú.

booking potvrdzujuci mail

 


Booking voucher (získajte 3,6% zľavu z ceny nákupu + 5€):

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: https://www.tipli.sk/p/113798 ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€. Za to, že Vás odporučím, dostanem odmenu aj ja.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Booking.com
  3. Kliknite na “Prejsť do obchodu” na stránku Booking.com.
  4. Vyhľadajte ubytovanie, o ktoré máte záujem priamo na stránke Booking.com, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť (najneskôr do 48 hodín), koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (Booking voucher)?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, tescoma.sk, pilulka.sk, bata.sk, notino.sk, otto.sk, crocs.sk, tescoma.sk, vivantis.sk, gymbeam.sk,  pilulka.sk, elnino.sk, deichmann.sk, answear.sk, zoohit.sk, tchibo.sk, okay.sk, insportline.sk, astratex.sk, a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj Vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

 

Vysvetlenie v skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný


booking zľava až do - 50%
Ušetrite na Booking.com
Využite zľavu Booking com a ušetrite na ubytovaní až do výsky 50% z pôvodnej ceny...Show More
Využite zľavu Booking com a ušetrite na ubytovaní až do výsky 50% z pôvodnej ceny ubytovania. Show Less

Zľava na Booking?

Booking.com je svetový líder v online rezerváciách ubytovania. Aj preto sa Vám Booking zľava môže naozaj zísť. Nezúfajte, Booking.com je tu presne pre vás! Tento online rezervačný systém vám podľa lokality, počtu ľudí (aj domácich maznáčikov), termínov a typu ubytovania ponúkne tie najlepšie a najlacnejšie varianty.


O spoločnosti

Od roku 1996 funguje spoločnosť Booking založená v Amsterdame. Už v ich začiatkoch mali jasný cieľ: sprístupniť ľuďom ubytovanie za dobré ceny. Darilo sa im to vtedy a ešte viac sa im v tom darí teraz. Momentálne majú 198 pobočiek v 70 krajinách sveta a ponúkajú veľmi široký výber ubytovania v 226 krajinách. Na ich webstránke môžete jednoducho a rýchlo nájsť presne ten typ bývania, ktorý hľadáte. Môžete si rezervovať napríklad rodinné B&B, apartmány v tých najluxusnejších hoteloch, alebo špeciality ako dom na strome a iglu. Pre ešte väčšie pohodlie si môžete stiahnuť aj aplikáciu Booking, takže nebudete musieť používať počítač na rezerváciu ubytovania. Aj cez ňu budete mať prístup k 27 000 000 možnostiam ubytovania, na ktoré budete môcť využiť svoju Booking zľavu.


Služby pre zákazníkov

Booking sa stal tak populárnou spoločnosťou hlavne vďaka tomu, ako nápomocný je jeho tím zamestnancov pre zákazníkov. Ich systém funguje perfektne a aj keď sa niekde obajví chyba, je 24 hodín denne prístupný personál ochotný poradiť s riešením. Ani to nemusí byť problém, stačí že máte nejaké neistoty ohľadne objednávky a oni vám bez problémov pomôžu. Oplatí sa vedieť aj to, že Booking sa stále snaží byť najvýhodnejším. Preto ponúkajú službu, vďaka ktorej vám vyrovnajú cenový rozdiel v prípade, že nájdete ponuku na rovnaké bývanie, ale lacnejšie. To vám v kombinácii so zľavou na Booking dá také pekné ceny, že už inde ani nebudete chcieť objednávať. A aby ste mali istotu že sa o každej akcii dozviete včas, môžete na ich stránke do vyznačeného políčka zadať vašu mailovú adresu a v prípade novej výhodnej ponuky sa o nej dozviete hneď ako to bude možné.


Autá, letenky, reštaurácie

Tu sa dozviete, že Booking robí naozaj všetko pre pohodlie svojich zákazníkov. Okrem samotného bývania si vďaka Bookingu môžete nájsť aj letenky, požičovňu áut, alebo reštauráciu na mieste kam cestujete. Možno vám to príde trochu zbytočne, veď do reštaurácie stačí prísť, autopožičovne málokedy nemajú žiadne auto na požičanie a letenky sa dajú nájsť aj na iných stránkach. Ale už len to že všetko zariadite v podstate z jednej stránky je veľmi pohodlné a príjemné. Takisto pocit, že po príchode do zahraničia budete mať všetko rezervované, vám z dovolenky urobí ešte krajší zážitok. Aj na tieto služby viete na Bookingu nájsť pekné zľavy, čo je ďalším dôvodom prečo to využiť. Je to výhodné aj pre poskytovateľov služieb, ktorí sú tiež šťastný že vy len prídete s papierom kde je potvrdenie o rezervácii a zaplatení a oni nemusia strácať čas s vybavovaním vašej objednávky na priamo u nich.


zľavové pobyty

Prenajímajte aj vy

Ak si chcete zarobiť a máte akýkoľvek obývateľný a nevyužitý priestor, Booking vám s tým vie pomôcť. Stačí vypísať informácie o tom, čo viete ponúknuť na ich stránke a ostatní ľudia si budú vedieť vaše miesto objednať. Je to výborné pre mladých ľudí, ktorí žijú v byte kde majú napríklad jednu voľnú izbu a chcú spoznať nových ľudí. To, ako dlho a kedy chcete ľudí u seba ubytovávať je len na vás. Na bookingu si môžete všetko nastaviť a kedykoľvek môžete svoje ponuky aj úplne stiahnuť zo stránky. Aj pre tých čo ubytovanie poskytujú je Booking stále prístupný na non-stop zákazníckej podpore v rôznych svetových jazykoch. Určite týmto spôsobom získate veľa nových skúseností a po istom čase si viete aj zarobiť pekné peniaze.


Nech už je váš cieľ kdekoľvek na svete, nebojte sa využiť služby Bookingu a možno aj budete prekvapení koľko ponúk na ubytovanie tam nájdete. Zľava na Booking poteší určite každého, preto nazabudnite využiť zľavy, ktoré sú popísané vyššie v článku. Vďaka nim bude vaše bývanie ešte výhodnejšie. A už neostáva iné, ako byť vďačný za to, že spoločnosť Booking existuje, lebo nám všetkým veľmi uľahčuje životy.