Booking je spoločnosť, ktorú poznajú hlavne tí, čo sa často pohybujú v zahraničí, alebo hocikde mimo domu. Vďaka ich službám si môžete rýchlo, pohodlne a lacno objednať ubytovanie v podstate kdekoľvek na svete. Ak ste Booking doteraz nevyužili, určite by ste to mali zmeniť, lebo vám dokáže ponúknuť niekoľko výhod. Okrem toho môžete využiť Booking zľavu, ktorá vám z lacného ubytovania urobí ešte lacnejšie.

Booking aktuálne neponúka žiadnu možnosť zľavy, skúste však pozrieť ubytovanie na Airbnb a ušetrite.


Booking zľava v hodnote 10% získate nasledovným spôsobom

Pre zľavový kód na booking Vám stačí kliknúť na tent link: www.booking.com/penazna-odmena-pre-znamych-US$15, po prekliku uvidíte v dolnej lište zľavu vo výške 10%. Následne pokračujete klasickým procesom rezervovania ubytovania.

Booking Promo kod

 

Peniaze sa Vám na účet vrátia cca týždeň po ubytovaní. V prípade, že ste platili kartou, ktorú ste vyplnili pri rezervácii hotela, peniaze Vám prídu priamo tam. Ak ste za ubytovanie platili v hotovosti, do pár dní po pobyte Vám príde mail od Booking-u (viď nižšie), aby ste doplnili číslo účtu, na ktorú Vám peniaze zašlú.

booking potvrdzujuci mail

 


Booking voucher (získajte 3,6% zľavu z ceny nákupu + 5€):

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak pre registráciu využijete tento link: https://www.tipli.sk/odporucanie-booking ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€. Za to, že Vás odporučím, dostanem odmenu aj ja.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Booking.com
  3. Kliknite na “Prejsť do obchodu” na stránku Booking.com.
  4. Vyhľadajte ubytovanie, o ktoré máte záujem priamo na stránke Booking.com, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť (najneskôr do 48 hodín), koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

booking zľava až do - 50%
Ušetrite na Booking.com
Využite zľavu Booking com a ušetrite na ubytovaní až do výsky 50% z pôvodnej ceny...Show More
Využite zľavu Booking com a ušetrite na ubytovaní až do výsky 50% z pôvodnej ceny ubytovania. Show Less

O spoločnosti

Booking je pôvodom holandská firma, ktorá bola založená v hlavnom meste tejto krajiny. V roku 1996 sa objavila ako malá spoločnosť, ktorá začínala ako malý startup. Postupom času sa jej služby zapáčili mnohým ľuďom, ktorých záujem sa neskôr rozšírili aj do okolitých krajín. Dnes už má pobočky v 70 krajinách celého sveta, kde zamestnáva viac ako 15 000 ľudí. Booking od začiatku svoju snahu zameriaval na uľahčenie cestovania, konkrétne v oblasti zabezpečovania ubytovania. Dnes samozrejme ponúka viac možností a služieb, ale hlavná funkcia ostala rovnaká. Využili na to rozvíjajúce sa technológie a založili najväčší internetový portál ponúkajúci ubytovanie na mnohých miestach našej planéty. Dnes je na Booking zaregistrovaných viac ako 25 miliónov ubytovacích jednotiek, ktoré nájdete v 228 krajinách sveta. Ak teda hľadáte ubytovanie, či už na dvojdennú služobnú cestu, alebo mesačnú dovolenku, Booking vám rád pomôže. Nezabúdajte, že práve tu nájdete najlacnejšie ponuky bývania a ako bonus môžete využiť aj Booking zľavu.


Ako funguje Booking

Booking nie je obľúbený len zo strany zákazníkov. To je celkom jasné, lebo ak by nemal dôveru poskytovateľov ubytovania, nedostal by sa na úroveň, kde je dnes. Možno ste o tom nevedeli, ale na Booking môžete ponúkať ubytovanie aj vy. Nezáleží na tom, či máte hotel, malý penzión, alebo len jednu voľnú izbu. Každá jedna možnosť ubytovania sa niekomu môže hodiť a Booking je tu práve preto, aby spojil záujemcu a poskytovateľa ubytovania. Ak teda máte nejaký priestor na prenájom, zaregistrujete sa na webstránke booking.com. Podmienky využívania služieb sú nastavené tak, aby boli výhodné pre všetkých. Následne môžete nastavovať obrovské množstvo podmienok pre záujemcov o vaše ubytovanie. Dá sa nastaviť kedy bude vaša ponuka zobrazená, v akom období môžete ubytovanie poskytnúť, samozrejme aj cena závisí len od vás. Treba ale počítať s tým, že Booking si za využívanie služieb účtuje určitý poplatok. Všetkými detailami, ktoré v nastaveniach vašej ponuky zvolíte, zaručíte spokojnosť na vašej strane, ale aj na strane zákazníka, ktorý bude mať presné informácie. Bude tak väčšia šanca, že sa ubytuje práve u vás.


Ceny a zľavy na Booking

Ako som už spomínal, Booking svojim zákazníkom poskytuje výhodu tej najnižšej ceny. Možno to znie trochu neuveriteľne, ale majú systém, vďaka ktorému to je dosiahnuteľné. Booking totižto ponúka možnosť zníženia ceny v prípade, že nájdete na inej stránke nižšiu cenu. Avšak musia byť splnené určité podmienky na to, aby ste si mohli túto možnosť uplatniť. Musí sa jednať o to isté ubytovanie v tom istom dátume, inak vám cenu neznížia. Taktiež nesmie byť daný typ ubytovania u konkurencie v zľave, akcii, alebo inej špeciálnej príležitosti. V prípade že máte splnené všetko, čo Booking pred znižovaním ceny požaduje, môžete v obrazovke objednávania kliknúť na možnosť “Našli ste túto izbu za nižšiu cenu na inej webovej stránke?”. Taktiež sa to dá vyriešiť aj kontaktovaním zákazníckeho servisu. Booking zľava – určite neváhajte a využite ju – na dovolenke alebo pracovnej ceste treba znižovať náklady všade kde sa dá aby ste si ju mohli viac užiť. V prípade že chcete dostávať informácie o akciách a výhodných ponukách, môžete zadať na domovskej stránke Booking svoj mail do políčka v nižšej časti stránky. Ohlásenie novej špeciálnej ponuky alebo inej novinky vám vďaka tomu príde hneď ako to bude možné.


Služby zákazníkom

Booking si okrem užitočných funkcií získal pozornosť a dôveru aj vďaka prístupu k zákazníkom. Výhodou je to, že Booking nefunguje spôsobom, že vybavia zákazníkovi ubytovanie a tam ich záujem končí. Akýkoľvek problém s ubytovaním máte, môžete sa na spoločnosť obrátiť a máte istotu, že sa urobí všetko pre vaše pohodlie. Veď prečo si pokaziť výlet, keď už ste naňho dostali takú peknú Booking zľavu? Môže sa stať čokoľvek – nedorozumenia ohľadne platby, problém s úrovňou hotela, alebo len otázka o vybavení hotela. Booking je vždy pripravený vám odpovedať a riešiť vaše problémy do miery, ktorá je z ich pozície možná. V prípade nejakého problému máte niekoľko možností ako sa na Booking obrátiť. Tradičný spôsob je cez ich webstránku, kde nájdete časť “služby zákazníkom”. Tam môžete hľadať v najčastejšie kladených otázkach, ale ak svoju odpoveď nenájdete, môžete kontaktovať priamo Booking tím. Ten je vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Na stránke máte aj možnosť robiť úpravy v rezervácii ubytovania. Druhý spôsob riešenia problémov je prostredníctvom Booking aplikácie. Tá vám môže veľa vecí uľahčiť v tom, že ju máte v mobile, takže vám bude k dispozícii v podstate vždy keď pri sebe máte mobil.


Autá, letenky, ale aj reštaurácie

Booking začal ponúkať aj možnosť rezervácie auta, letenky, alebo aj reštaurácie cez ich stránku. Možno si poviete, že to je len taký malý detail, ktorý ani nepotrebujete využiť. V skutočnosti je ale veľmi príjemné, ak niekam idete s vedomím, že vás tam už bude čakať nachystané auto. Dokonca môžete zaplatiť aj cez internet, takže po príchode do destinácie len ukážete potvrdenie o platbe, odovzdáte zálohu a môžete bez zbytočných papierovačiek odísť. Hľadať letenky cez Booking je tiež veľmi pohodlné, lebo ich systém je veľmi prehľadný a tiež spoľahlivý. Rezervácia reštaurácie je niečo, čo asi väčšina z vás bude považovať za zbytočné, ale hlavne v prvý večer dovolenky sa to môže hodiť. Ak viete, že prídete do hotela neskoro večer a nechcete sa trápiť na poslednú chvíľu tým, či bude v najbližšej reštaurácii voľné miesto, jednoducho si stôl rezervujte. Ušetrí vám to čas, stres a možno aj peniaze za dopravu.

Dokopy vám tieto služby ponúkajú niečo, vďaka čomu si celý výlet naplánujete, rezervujete a zaplatíte v priebehu niekoľkých klikov cez internet. Booking takto pomáha už dlho a dúfajme, že ešte aj dlho pomáhať bude. Ak teda v blízkej dobe budete hľadať ubytovanie mimo domu, nezabudnite na Booking zľavu a ušetrite tak nejaké peniaze.