„Cestovanie je iba pre bohatých.“ Naozaj je to tak? Dovoľte, aby sme vám dokázali, že vďaka nám to už neplatí! Skôr, ako zahodíte príležitosť spoznávať svet, prečítajte si o našich zľavových kupónoch. Práve vďaka nim bude pre vás cestovanie radosťou.

AIRBNB ZĽAVA – AKO JU ZÍSKAŤ?

Zľavu získate veľmi jednoducho a zaberie Vám to asi 2 minúty času, tak prečo to nevyužiť?

Zľavu môžete získať v hodnote 25€, vždy záleží od aktuálnej akcie. Airbnb bonus sa pohybuje vždy medzi 20€-35€. Kredit získate v 3 jednoduchých krokoch vďaka pozvánke:

  1. Kliknete na tento Aibrnb odkaz. Musíte využiť tento odkaz, v opačnom prípade zľavu nedostanete. Ak ho využijete, kredit za odporúčanie dostanem aj ja, za čo Vám vopred ďakujem. 🙂
  2. Vyplňte údaje na vytvorenie Vášho konta – trvá to asi minútu a budete ho používať pri bookovaní ubytovania.
  3. Máte kredit, ktorý môžete využiť na prvé ubytovanie. Jeho platnosť je 1 rok a ubytovanie musí byť v cene najmenej 55€.
kupón a zľavy - cestovanie lacno so zľavou na airbnb

Každý z vás iste už od detstva sníval o tom, ako precestuje celý svet. Vždy sa však našlo niečo, čo vás donútilo povedať: „Potom, keď…“ Keď vyrastiem, keď budem dospelý, keď budem mať viac peňazí. A čo tak cestovať už teraz za menej peňazí prostredníctvom využitia zľavového kupónu (Airbnb kreditu)? Kto by odmietol spoznávať svet, užívať si, a pri tom ešte aj ušetriť?

Cestovanie bolo určite detským snom mnohých z nás. Avšak s pribúdajúcim vekom pribudlo aj množstvo zodpovednosti, starostí a tak na cestovanie často neostal čas ani peniaze. Vždy sa totiž našlo niečo, čo nás od plnenia si detského sna vycestovať brzdilo. Ale čo tak cestovať už teraz za menej peňazí prostredníctvom využitia zľavového kupónu? Kto by odmietol spoznávať svet, užívať si, a pri tom ešte aj ušetriť?

Ubytovanie je najdrahšia položka. Určite?

Samozrejme, pre pohodlné cestovanie je potrebné vhodné ubytovanie. Zároveň každý z nás ma iné štandardy a taktiež aj očakávania od ubytovania. Aj naše dovolenky sa líšia, niekto obľubuje adrenalínové dovolenky, iný zasa relaxačné či poznávacie. Aj od toho sa odvíja množstvo času, ktoré strávime v našom ubytovaní. V súčasnej modernej dobe máme na výber z mnohých možností. Jednou z nich je ubytovanie prostredníctvom Airbnb.

Ide o medzinárodný portál, na ktorom ľudia z rôznych lokalít ponúkajú dočasné bývanie. Airbnb založili v roku 2008 v Kalifornii dvaja spolubývajúci, Brian Chesky a Joe Gebbia, pre ktorých bolo veľmi náročné platiť nájom za byt v San Franciscu. Svoju obývačku začali ponúkať ako dočasné ubytovanie pre turistov. V súčasnosti je na Airbnb v ponuke viac ako šesť miliónov možností ubytovania a táto forma dočasného prístrešia počas potuliek po svete sa stáva čoraz obľúbenejšou.

Blogeri a profesionálni cestovatelia si Airbnb ubytovanie nevedia vynachváliť. Čo je na ňom také lákavé?

  • V prvom rade je veľkou výhodou variabilita. V ponuke je viac, ako šesť miliónov izieb a každá z nich je iná, autentická. Na výber sú jednoduché prístrešia, ale aj veľké domy, vily s bazénmi a luxusné izby.
  • Ďalšou výhodou je originalita. Iste ste už videli fotky domov na strome, alebo sudov prerobených na posteľ. Práve toto láka mnohých záujemcov, aby si našli ubytovanie práve cez Airbnb – tu sa všetky netradičné predstavy o dočasnom bývaní stávajú skutočnosťou.
  • Každý má pri výbere toho najlepšieho variantu odlišné kritériá. U väčšiny ľudí však rozhoduje cena. A práve tá je tou najlákavejšou výhodou ubytovania cez Airbnb. Prenájom bývania je tu v priemere o 30% až 40% nižší v porovnaní s cenami za hotelové izby.

Znie to skvelo, však? A to ešte nie je všetko! Samotný portál predstavuje platformu, ktorá ponúka široké rozpätie ubytovania v rôznych kategóriách. Nájdete tu ubytovania, ktoré predstavujú noblesné prezidentské apartmány, taktiež aj bežné byty, či domy. Na výber máte z množstva ponúk, ktoré sa odlišujú aj cenovým rozpätím. Pri ubytovaní však máte ešte jednu dôležitú výhodu – Airbnb zľavy!

S nami to máte ešte lacnejšie vďaka zľavovým kódom 

kupón a zľavy- zľava na Airbnb

Čo môže byť lepšie, ako nájsť lacné ubytovanie? Azda už iba získať na toto lacné ubytovanie zľavový kupón! Vďaka nám bude pre vás prvý pobyt cez Airbnb o 30€ lacnejší pri objednávke ubytovania nad 50€.

Airbnb zľavové kupóny sú pre mnohých ľudí doslova zázrakom. Pokiaľ ubytovanie patrilo doteraz k vaším problémom, s využitím kupónov sa môžete tešiť, kde vycestujete nabudúce. Široký výber ubytovania v rôznych cenových kategóriách je snom každého milovníka cestovania.

Poďme sa teda spolu pozrieť na to ako uplatniť zľavu a tak cestovať za neuveriteľne nízke ceny!


Ako to funguje? 

Znie to príliš dobre na to, aby to bolo pravda? Ničoho sa nemusíte obávať! Každý z vás už iste navštívil zľavové portály a webové stránky ako sú napríklad booking.com, ebay.com, notino.sk, tescoma.sk, pilulka.sk, hej.sk, asko-nabytok.sk, tchibo.sk, vueling.com, insportline.sk, a mnohé iné. Pozornosť zákazníka je pre každý portál kľúčovou záležitosťou. Práve vďaka tzv. „cashback“ portálom majú tieto stránky väčšiu pozornosť zákazníkov a na oplátku zákazníci majú tú istú službu za výhodnejšie ceny – zákazník buď dostane časť zaplatenej čiastky späť, alebo získa iné výhody. Takýmto spôsobom dochádza k spokojnosti na oboch stranách – portály majú zákazníkov a zákazníci majú tie najlepšie služby za nižšie ceny.

Tento systém zároveň pre svojich používateľov nepredstavuje žiadne riziko. Zľavy môžete využívať bez akýchkoľvek skrytých poplatkov, či záväzkov. Stačí sa len naučiť krátky postup využitia zľavy, ktorý zvládne každý používateľ a zľava môže byť vaša. Takéto zľavy nájdete na širokom spektre internetových obchodov všade po internete. Medzi overené stránky patrí okrem iného napríklad Couponzone.sk, či Zľavobook.sk. Ako teda využiť zľavový kupón Airbnb?

Ako využiť zľavový kupón Airbnb 2020? 

Neexistuje nič jednoduchšie, ako uplatnenie zľavového kupónu resp. kódu na Airbnb.com. Jednoducho kliknete na Airbnb pozvánka a zaregistrujete sa.

Takýto jednoduchý postup vám zaručí lacné cestovanie do vašej vysnívanej destinácie. Jednoduché, však? Teraz vás už nič nedelí od toho, aby ste si splnili sny a precestovali svet. Šťastnú cestu s www.kuponazlavy.sk!