Oblečenie, topánky, alebo módne doplnky pre ženy, mužov a aj deti. To všetko vám ponúka obchod, ktorý si získal srdcia mnohých zákazníkov kvalitou tovaru a výhodnými cenami. Ceny si pri nákupe môžete znížiť vďaka Zoot zľavovému kódu. Okrem toho na Zoot nájdete aj rôzny tovar do bytu, takže ich ponuka je naozaj široká. Ak teda niečo zo spomínaných kategórií práve hľadáte, Zoot vám s tým ochotne pomôže.


Ak máte záujem o zľavu na zoot.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál hej.sk. Zľava je vo výške 1,2%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


Návod na uplatnenie – zľavový kód zoot.sk:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie/zoot ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Zoot.sk
  3. Kliknite na “Prejsť do obchodu” na stránku Zoot.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke hej.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

O spoločnosti

Zoot je internetový obchod zameraný na rôzne veci súvisiace s módou. Hlavnou časťou ich ponuky je práve oblečenie, z ktorého tu nájdete takmer všetko. K oblečeniu určite patria aj topánky, preto Zoot ponúka aj tie. Okrem týchto vecí najdete veľa doplnkov ako sú batohy, peňaženky, hodinky, opasky, klobúky, alebo slnečné okuliare. Výber je naozaj široký, preto je dobré že ich e-shop je rozdelený do prehľadných kategórií. Hneď prvou kategóriou je ženské oblečenie. Tu sa určite potešia napríklad tehotné ženy, lebo si môžu kúpiť aj oblečenie s väčšími rozmermi. Pre mužov ponúkajú tradičné veci, od pyžám až po obleky. Zoot myslel aj na rodičov, ktorí môžu svoj Zoot zľavový kupóny využiť aj na veci pre svoje deti. Dostanete tu oblečenie pre bábätká, ale aj väčšie deti. K radosti určite pomôže aj kategória “Darčeky a hračky”.


Výhodné akcie na Zoot

Na Zoot sa samozrejme oplatí nakupovať už len kvôli zľavovému kupónu Zoot, ale aj samotný obchod vám vie ponúknuť niekoľko lákavých ponúk. Pre ľudí, ktorí hľadajú nižšie ceny budú zaujímavé hlavne dve kategórie: Výpredaj a Práve dorazilo. Prvú z kategórií asi ani netreba vysvetľovať. Hneď po kliknutí vás privítajú veľké oznamy najväčších aktuálnych výpredajov, ktoré sa vyšplhajú po zľavy 50% a viac. Pod nimi nájdete jednotlivé kusy tovaru, ktoré práve majú zníženú cenu. Práve tu sa dá nakúpiť veľa pekných vecí za výborné ceny. V kategórii Práve dorazilo nie sú iba akciové ponuky, ale zobrazujú sa tu najnovšie kolekcie na Zoot. Nie je to pravidlom, ale často sú aj na nových kolekciách pekné zľavy, ktoré dokážu ušetriť pár eur. A mnohých poteší aj to, že budú mať oblečenie z najnovších kolekcií.


zoot zľavový kód - 40%
Zľava až do výšky 40%
ZOOT.sk má pre Vás vo výpredaji super kúsky so zľavami do -40%.
ZOOT.sk má pre Vás vo výpredaji super kúsky so zľavami do -40%. Show Less
zoot zľavový kód
Doprava zdarma na zoot.sk
Doprava zdarma na všetko na zoot.sk!
Doprava zdarma na všetko na zoot.sk! Show Less
Zľava sa uplatní automaticky

Doprava a platba

Keď už si urobíte radosť nákupom nejakého pekného oblečenia, treba už len vybrať spôsob dopravy. Hneď na začiatok treba povedať, že cenu môžete okrem Zoot zľavového kódu znížiť aj tým, že nakúpite v hodnote nad určitou hranicou. Zoot si túto kranicu nastavil na 50€, čo určite nie je problém prekonať. Ak teda nakúpite veci v hodnote vyššej ako je 50€, budete mať dopravu zadarmo. Ak sa vám to náhodou nepodarí, máte na výber z dvoch možností. Buď si môžete nechať tovar doviezť domov kuriérom za príplatok 2.99€, alebo si ho necháte priniesť na jednu z 11 Výdajní. Ak zvolíte možnosť osobného odberu na výdajni, k cene sa vám pripočíta 0.99€. Sú to síce iba malé sumy, ale ak chcete ušetriť čo najviac a váš nákup nepresahuje 50€, skúste sa napríklad dohodnúť s niekym z vášho okolia. Spojíte dve objednávky a ani nebudete vedieť ako a cena za dopravu sa odpočíta.


Vrátenie tovaru

moda zoot

Niekedy sa stane, že oblečenie kupované cez internet nesedí, alebo sa vám jednoducho nepáči keď ho vidíte naživo. Zoot to plne chápe a nerobí z toho problémy. Na vrátenie tovaru svojim zákazníkom dáva 90 dní, čo je dostatočne dlhá doba pre každého. Za vrátenie sa nič neplatí a ani nemusíte udávať dôvod. Stačí tovar doniesť na Výdajňu aj s potvrdením o platbe, alebo ak ste si nechávali doručiť balík domov, pošlite ho s nálepkou, ktorú nájdete v balíku, na adresu napísanú na ich webstránke. Je to zlý pocit keď vraciate objednávku, na ktorú ste použili svoj zľavový kupón Zoot, ale tento obchod vám vráti plnú sumu peňazí, takže aspoň nič nestratíte. Samozrejme, na Zoot je aj možnosť reklamácie v prípade doručenia poškodeného tovaru. O presnom postupe sa môžete informovať na telefónnom čísle zo stránky Zoot. Reklamovaný tovar sa

dá tiež doniesť osobne do Výdajne, alebo ho môžete poslať poštou. Od dňa, kedy tovar prinesiete bude reklamácia vybavená do 30 dní.


Vernostný program so Zoot zľavovým kódom

nákupy zľavaStarostlivosť o zákazníka je pre Zoot na prvom mieste, preto si aj oni vytvorili vlastný vernostný program. Funguje na princípe zbierania pečiatok, za ktoré neskôr získate finančné odmeny. Postup na ich získanie je veľmi jednoduchý. Stačí vám nakúpiť nad 35€ a prísť do Výdajne, kde vám pečiatky dajú na špeciálnu kartičku. Samozrejme, ak pri jednom nákupe miniete 70€, dostanete hneď dve pečiatky. Keď ich nazbierate 3, teda po tom ako miniete 105€, si môžete kartižku s pečiatkami vymeniť za Zoot zľavový kód. Ten je v hodnote 10€ a môžete ho využiť pri ďalšom nákupe na ich internetovom obchode. Treba ale myslieť na dve veci. Tento zľavový kód nemôžete využiť na tovar, ktorý je už v zľave a kolekcie DOBRO. A druhá vec, dá sa využiť len ak je

objednávka v hodnote vyššej ako 40€. Je to vernostný program s jednoduchým princípom a peknou odmenou pre stálych zákazníkov, tak prečo sa nezapojiť?


Časopis

zoot zlavovy kuponPre ľudí, ktorí sa o módu zaujímajú hlbšie ako “čo si dnes oblečiem?” má Zoot výbornú príležitosť dozvedieť sa veľa nových vecí. Každé dva mesiace vydávajú nové číslo svojho časopisu, ktorý vám prinesie veľa rád, skúseností a noviniek zo sveta módy. Do každého čísla pridajú rozhovor s jednou známou osobnosťou, ktorá ani nemusí pôsobiť v oblasti módy, ale vždy vám ten rozhovor prinesie niečo do života. Ak by ste mali záujem, môžete sa prihlásiť na jeho odber dvomi spôsobmi. Buď si môžete pre časopis chodiť osobne do Výdajne, alebo môžete zvoliť pohodlnejší spôsob, teda nechať si ho doručovať do schránky. Ako som už spomínal, výdy si v ňom nájdete niečo nové, čo ste dovtedy nevedeli. Preto ak máte záujem, choďte na webstránku obchodu, nájdite možnosť Časopis v kolónke O Zoote a prihláste sa jedným z dvoch spomínaných spôsobov.


Ak sa vám niekde oplatí nakupovať oblečenie je to práve Zoot. Kvalita ich tovaru je na veľmi dobrej úrovni, ceny sú výhodné a po uplatnení Zoot zľavového kupónu ešte výhodnejšie. Ak vás teda čokoľvek z ich ponuky zaujalo, neváhajte a kupujte kým to ešte je k dispozícii.