Kto by sa nepotešil obchodu, kde by si mohol na jednom mieste zostaviť kompletný štýlový outfit za bezkonkurenčné ceny? Internetový obchod Footshop ponúka pánsky, dámsky, dokonca aj detský sortiment: tenisky, tričká, džínsy, kabáty, spodné prádlo, hodinky, peňaženky, slnečné okuliare, slúchadlá, šperky… Uf, a to nie sme ešte ani v polovici. Áno, toto všetko a ešte omnoho viac vám ponúka Footshop, kde si na svoje príde naozaj každý! Ba čo viac! Náš zľavový kupón Footshop vám nákupy ešte viac spríjemní a ušetrí vašu peňaženku.

Footshop zľavový kód - 7% zľava
- 7% zľava na Footshop.sk
Získajte zľavu 7% na celú objednávku. Uplatníte si ju vložením tohto zľavového...Show More
Získajte zľavu 7% na celú objednávku. Uplatníte si ju vložením tohto zľavového kupónu na stránke predajcu. Promo kód platí iba na nezľavnený tovar. Show Less
FSSKCOUP7
Footshop zľavový kód - 50% zľava
50% zľavový kupón na nákup tenisiek
Ušetrite až 50% na nákup tenisiek na Footshop. Využite zľavový kupón.
Ušetrite až 50% na nákup tenisiek na Footshop. Využite zľavový kupón. Show Less

Prečo práve Footshop zľava?

Iste to poznáte – konečne po dlhom hľadaní v jednom e-shope nájdete vhodné tenisky, v ďalšom tričko, v inom džínsy. Je to naozaj únavné, nehovoriac o tom množstve kuriérov, čo vám o týždeň budú zvoniť pri dverách a o výške poštovného, ktoré za tieto zásielky zaplatíte. Prečo si neuľahčiť život? Ako? Stačí využiť náš zľavový kód na Footshop. Čítajte ďalej a my vám ukážeme, ako môžete nakúpiť všetko na jednom mieste a k tomu ako bonus exkluzívne zľavy vďaka zľavovému kupónu Footshop.

kupón a zľavy - nahoď sa vďaka zľavovému kupónu Footshop

Footshop – obchod, ktorý plní sny

Footshop je obchod, ktorý vznikol v roku 2011. Jeho zakladateľom je Peter Hajduček, ktorý od záujmov v skateboardingu a graffiti prešiel k záujmu v online marketingu. Obchod vznikol v skutku netradične – ako Petrova bakalárska práca. V roku 2011, ako sám povedal, mal na sklade iba 50 párov topánok a začínal v podstate od nuly.

Peter Hajduček začiatkom tohto roka priznal, že za rastom Footshopu nepriamo stojí aj svetoznáma hviezda Justin Bieber. Bez Biebera by Footshop vôbec neexistoval. Justin Bieber a značka Supra totiž obchodu, ktorý sa spočiatku venoval obuvi spätej so skateboardingom, vdýchli nový život. Footshopu sa v jeho začiatkoch veľmi nedarilo. Bieber sa však čoraz častejšie objavoval na verejnosti v topánkach značky Supra, čím enormne zvýšil jej popularitu a tržby Footshopu sa vďaka objednávkam tenisiek tejto značky začali zvyšovať. To Hajdučkovi dalo nádej, že Footshop má budúcnosť, iba ho treba správne nasmerovať. Odvtedy sa malými krôčikmi posúval čoraz ďalej.

Dnes je z jeho malého obchodu obrovský e-shop so spokojnými zákazníkmi, ktorí sa sem opätovne s radosťou vracajú. Peter Hajduček je dôkazom toho, že aj tie najtajnejšie a zdanlivo nereálne sny sa môžu stať skutočnosťou. Jeho internetový obchod je v súčasnosti veľmi obľúbeným zdrojom odevov, doplnkov a obuvi nielen pre bežných ľudí, ale aj pre influencerov, spevákov, hercov a iné celebrity. Ak by ste o Petrovi chceli vedieť viac, prečítajte si rozhovor.

kupón a zľavy - nahoď sa vďaka zľavovému kupónu Footshop

Čím je Footshop výnimočný?

Čo je na Footshope také výnimočné? Footshop je jedným z mála obchodov, ktorý zamestnáva špičkových grafikov na to, aby pripravili vlastné originálne dizajny pre jeho nové kolekcie. Spolupracuje so svetovými značkami a veľkými osobnosťami zo zahraničia (napríklad Kanye West) i zo Slovenska (napríklad Patrik Vrbovský, a.k.a Rytmus). Už v roku 2016 bol Footshop považovaný za špičkový obchod a jeho príchod do Bratislavy znamenal krok vpred pre slovenský marketing. V roku 2016 vydal refresher rozhovor s Petrom Hajdučkom, z ktorého sa môžete dozvedieť viac o tom, ako sa Footshop vyvíjal, ako v tom čase fungoval, čo ponúkal a aký postoj k nemu mali ľudia v tomto období.

Footshop príbeh

V roku 2014 FootShop otvoril svoju prvú predajňu. Odvtedy bolo dôvodov na oslavovanie naozaj veľa. V roku 2015 Footshop zažil obrovský úspech, keď sa na pultoch tejto predajne objavili Yeezy – tenisky navrhnuté Kanye Westom. V roku 2016 začal Footshop pracovať na svojej prvej odevnej kolekcii. Okrem toho v tom istom roku otvorili svoju druhú predajňu, a to priamo v Bratislave. V roku 2017 začali spolupracovať s veľkými značkami, ako Puma, či UKNOW.

Nezostávajme však iba v minulosti a pozrime sa na to, ako Footshop vyzerá dnes:

  • Počas roka 2018 bolo v tomto obchode obslúžených viac ako 250 000 zákazníkov.
  • Krajín, v ktorých je Footshop obľúbeným obchodom, je stále viac: zákazníci pochádzajú z rôznych krajín – okrem Slovenska a Česka sú to aj Maďarsko, Rumunsko, Nemecko, či Francúzsko. Foothsop sa tým stáva skutočne svetoznámym obchodom.
  • Pre viac tohtoročných aktualít z Footshopu kliknite na nasledujúci odkaz: www.czechcrunch.cz/

Okrem všetkých týchto predností Footshopu je dôležité spomenúť aj to, že tento obchod spolupracuje so svetovými značkami Adidas, Nike, Reebok, Vans, Converse, Fila a mnohými inými.  Z toho je vám už zrejme úplne jasné, že jeden veľký problém tu predsa len bude – vybrať si z toho množstva kvalitného značkového tovaru, ktorý Footshop ponúka.

Jedno je však isté – web kuponazlavy.sk vám nákupy na Footshop-e značne spríjemní. Zľavový kupón Footshop je priam balíkom spokojnosti: všetko, čo potrebujete pre váš dokonalý outfit, nájdete na jednom mieste, v najlepšej kvalite od rôznych svetových značiek a ako bonus od nás – za tie najlepšie ceny.

Iné Footshop aktivity

Footshop mnohí z vás iste poznajú nielen zo stránok e-shopu, ale aj z ich YouTube kanálu. V pravidelných vlogoch prinášajú pohľad do svojho zákulisia. Vďaka týmto videám sa môžete dostať napríklad do továrne na výrobu hodiniek Prim, či byť pri unboxingu nových modelov topánok od rôznych značiek. V dieloch FootFacts nájdete recenzie rôznych modelov topánok, ako napríklad Nike Sock Dart, Converse One Star, Nike Air Vapormax, Adidas Gazelle a mnohé iné.

Okrem toho komunita okolo Footshopu pravidelne usporadúva rôzne vernisáže, workshopy, či párty.

kupón a zľavy - nahoď sa vďaka zľavovému kupónu Footshop

Footshop má v súčasnosti všetko, čo svetoznámy kvalitný e-shop môže ponúknuť: široký sortiment tovaru, neuveriteľnú kvalitu tých najlepších značiek, stálu klientelu a tisícky spokojných zákazníkov v mnohých krajinách. Chcete sa k nim pridať aj vy? A prečo nie? Pred tým si však prečítajte o zľavových kupónoch Footshop!

 

Ako použiť zľavový kupón Footshop?

Pridajte sa aj vy k tisíckam spokojných zákazníkov a nahoďte sa s Footshop zľavou!