Využite zľavový kód Bonprix a získajte zľavu pri nákupe

Bonprix je zásielkový obchodný dom, patrí do najväčšieho koncernu tohto typu na svete – OTTO (GmbH & Co KG) v Hamburgu. Okrem Slovenska pôsobí v niekoľkých najväčších európskych štátoch: Česku, Poľsku, Nemecku, Holandsku, Švajčiarsku, Anglicku, Belgicku, Francúzsku, Taliansku, Rakúsku, Rusku, Maďarsku, Rumunsku a Ukrajine.

Ak máte záujem o zľavu na Bonprix, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál bonprixshop.eu. Zľava je vo výške 5,4%+ ako bonus dostanete 5€.


Zľavový kupón Bonprix alebo ako jednoducho využiť Bonprix zľavy?

  1. Zaregistrujte sa na stránke tipli.sk. Ak využijete tento link: https://www.tipli.sk/p/18962.. ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod bonprix.eu.
  3. Kliknite na “Prejsť do obchodu” na stránku bonprix.eu.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke bonprix.eu, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (Bonprix zľavy)?

zľavyRôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, aliexpress.com, actionzazitky.sk, bata.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, mall.cz, mall.sk, alza.sk, hej.sk, deichmann.sk, tchibo.sk, crocs.sk, okey.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj Vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

 

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂


Viac o Bonprix a katalóg

Bonprix predstavuje svoje produkty prostredníctvom katalógov, ktoré všetkým záujemcom posiela zadarmo. Či bývate vo veľkom meste alebo na malej dedine, katalóg Bonprixu nemáte problém získať.

Cez stránku bonprix.eu nakupujete bez obáv. Na všetky výrobky sa totiž vzťahuje výhodný systém vrátenia a reklamácie tovaru. Pričom pri nákupe môžete využiť aj zľavové kupóny a kódy. Internetový obchod ponúka aj výhodné akcie a cenové zvýhodnenia. Produkty z katalógu sa dovážajú z celého sveta avšak stále väčšie množstvo produkcie je vyrábané pod prísnym dohľadom odborníkov z Bonprixu.

Ženy nakupujú rady. Aj preto je najviac zákazníkov obchodu Bonprix práve tohto nežnejšieho pohlavia. O to viac môže obchod však zaujať Bonrpix zľavovými kupónmi alebo promo kódmipráve mužov. V kolekcii Bonprix si však každý z Vás nájde niečo atraktívne pre seba, a to vo všetkých veľkostiach a navyše za výhodnú cenu.

Internetový obchod sa snaží objednávky vybavovať okamžite. Objednávky sa dajú zaslať poštou, faxom, telefonicky, e-mailom, alebo najjednoduchšie cez www.bonprix.sk.

Katalóg s kompletnou ponukou si môžete bezplatne objednať na webstránke: Papierový katalóg.


Nakupujete aj na iných, vyššie spomínaných portáloch? Využite výhodný cashback na každom jednom z nich.

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.