No coupons found.

Dovolenkové pobyty, adrenalínové zážitky, jedlo, alebo športové aktivity a tovar všetkých druhov. To všetko nájdete na portáli Zľavadňa s veľkým množstvom zliav. Môžete tu nájsť darček pre kohokoľvek, alebo si len kúpiť nejaký zážitok pre seba. Ich stránka obsahuje rozsiahle kupóny s obrovským množstvom zliav na všetko čo vám napadne

Ide o portál, ktorý vám okrem iného pomôže nájsť aktivity na trávenie vášho voľného času. Nezameriava sa konkrétne len na cestovanie, ale aj na gastronomické, či relaxačné zážitky. V rámci cestovania však máte možnosť prezerať si ponuky nielen v rámci Slovenskej republiky. Prehľadná webová lokalita vám rýchlo prinesie prehľad o možnostiach výhodného a tiež aj zaujímavého trávenia času pre vás a vašich blízkych.


O spoločnosti

Zľavadňa je spoločnosť zameraná na ponúkanie zliav a kupónov na služby alebo tovar všetkých možných druhov. Hneď po otvorení ich stránky zistíte, že tu nájdete naozaj všetko. Úplne hore na domovskej stránke sa vám objavia odporúčané ponuky, ktoré sú buď veľmi dobre ohodnotené, alebo je na nich veľká zľava. Pod nimi môžete vidieť aj najvyhľadávanejšie kategórie, čo uľahčí hľadanie zážitkov na stránke. Keď pôjdete nižšie, nájdete najnovšie ponuky, najpredávanejšie ponuky, ponuky podľa vašej polohy a potom jednotlivé kategórie, do ktorých sú zľavy rozdelené.

O kvalite ponúkaných kupónov hovorí už len samotné hodnotenie od zákazníkov. Priemerné hodnotenie všetkých zakúpených zážitkov a tovaru je 8,8/10. Samozrejme, ku každému kupónu sa zobrazuje hodnotenie aj jednotlivo, takže sa dozviete viac ako len priemer. Možete si teda byť istí, že svoj Zľavadňa promo kód využívate na niečo, na čo budete ešte dlho v dobrom spomínať. Výhodou je aj fakt, že Zľavadňa má svojho fotografa, ktorý chodí väčšinu ponúkaných zážitkov fotiť, takže obrázky na ich stránke sú reálne.

Doteraz bolo cez tento portál predaných už viac ako 4 milióny kupónov, čo tiež hovorí o veľkom úspechu spoločnosti Zľavadňa. Denne tu ľudia nakúpia až 800-krát, takže stránka je stále “živá” a nemusíte sa báť neaktuálnych informácií. Veľmi dobrý je aj ich zákaznícky servis, ktorý na vaše otázky alebo pripomienky reaguje už do 6 hodín. V prípade akýchkoľvek nejasností sa na nich teda môžete obrátiť a odpoveď vám príde hneď ako to bude možné.

Spoločnosť okrem ponúkaných kupónov sprostredkúva aj množstvo iných služieb. Napríklad prostredníctvom rôznych kampaní mapuje aktivity v rámci Slovenska a prináša prehľad o možnostiach trávenia voľného času, športových aktivitách, gurmánskych zážitkoch, či aktivitách pre deti. Vďaka tomu môžete načerpať inšpiráciu na vašu dovolenku, či získať prehľad o akciách vo vašom okolí.


Garancia spokojnosti

zľavy

Je mnoho zľavových portálov (zľavadňa, zľavomat, morezľiav…), ktoré vám ponúknu nekvalitné služby. Preto si treba dávať pozor na to, komu za zážitok zaplatíte. Zľavadňa zaručuje spokojnosť zákazníka z niekoľkých dôvodov. Prvým z nich je to, že spolupracujú len so spoločnosťami, ktoré sú overené. Tým sa zaisťuje hladký priebeh vybavovania akcie, ale aj samotného zážitku. Zákazníci tak majú istotu, že nepôjdu niekam, kde sa ich budú snažiť na všetkom okrádať o peniaze. Takže ak si za svoj Zľavadňa promo kód kúpite niečo práve na ich stránke, môžete sa spoľahnúť že dostanete zážitok najvyššej kvality.

Druhá vec, ktorá zaručí kvalitu ponúkaných služieb je to, že zamestnanci Zľavadňa si sami všetko vyskúšajú. Keďže chcú, aby boli zákazníci šťastní, nedajú do ponuky niečo, čo sa im nepáčilo. Tým sa tiež zaručuje čo najvyššia kvalita zážitkov, ale aj tovaru na ich stránke. Ďalšia výhoda tejto spoločnosti spočíva v riešení problémov. Pod to spadá už spomínaná odozva na otázky alebo sťažnosti, ale aj finančné krytie v prípade nedodania tovaru alebo služby. Prvým krokom pri reklamácii je obrátiť sa na spoločnosť, ktorá je za službu alebo tovar priamo zodpovedná. Ak ale oni neodsúhlasia reklamáciu a pritom je odôvodnená, Zľavadňa vám preplatí celú sumu kúpenej ponuky.

Vďaka garancii spokojnosti teda môžete nakupovať a využívať služby výhodne a jednoducho prostredníctvom internetového portálu Zľavadňa. Uvedomte si, že je lepšie uprednostniť stránky, ktoré naozaj zaručujú garanciu spokojnosti a zaujímajú sa o spokojnosť svojich zákazníkov. To zaručuje, že váš nákup bude oveľa viac bezpečný a spokojnejší.


Ako nakupovať

Nákup samozrejme začína výberom. Ak hľadáte niečo konkrétne, využite na to políčko v hornej časti webstránky. Ak len hľadáte inšpiráciu, prejdite si celú stránku. Určite tam niečo zaujímavé nájdete, lebo systém vám každý deň navrhne iné ponuky. Keď si vyberiete, stlačte ikonku “kúpiť” a pokračujte ako v ostatných e-shopoch. Nezabudnite ale využiť svoj Zľavadňa promo kód. Po platbe vám bude na email doručený kupón. Na kupóne nájdete všetko čo potrebujete vedieť o jeho využití.

Tu ale prichádza tá zaujímavá časť. Totižto kupón môžete aj poslať ďalej ako darček. Po platbe sa prihláste do svojho Zľavadňa účtu, kde v časi “Moje kupóny” môžete vybrať možnosť stiahnutia kupónu ako darčeku. Takto môžete vyberať z rôznych motívov, ktoré sú nadesignované podľa rôznych sviatkov v roku. Nájdete tu ale aj také, ktoré sú len pre potešenie a s ničím nesúvisia. Takýto darčekový kupón so správne vybraným zážitkom alebo pobytom určite poteší každého.

Vďaka tomu, že môžete na zľavadňa využívať pri nákupe ešte aj promo kód zaručíte, že váš nákup bude ešte výhodnejší. Zľavadňa je jeden z portálov, ktorý zaručuje, že aj napriek tomu, že nakupujete výhodne, máte k dispozícii nielen prvotriedne služby a produkty ale aj prvotriedny zákaznícky servis. Pokiaľ by sa preto pri vašej objednávke vyskytol akýkoľvek problém, neváhajte a kontaktujte ochotný personál Zľavadňa.


Zľavadňa blog

Okrem zaujímavých a lákavých ponúk na dovolenky a mnoho iných zážitkov na Zľavadňa nájdete aj ich blog. Výborné je, že autori stále pridávajú nové články, takže pravidelný prísun nových informácií je zaručený. O čom sa tu píše? O všetkom. Blog v podstate kopíruje témy ponúk v e-shope, takže sa tu dočítate naozaj o takmer všetkom. Články často súvisia s reálnymi ponukami, takže je dobré si pred objednávkou prečítať niektoré články z blogu. Nájdete tu veľa článkov na spôsob “Najlepšie hodnotené…”, vďaka tomu budete mať aspoň stručný prehľad o tom, čo sa ostatným zákazníkom páčilo najviac. Možno nakoniec zmeníte názor a rozhodnete sa pre niečo iné. Okrem hodnotení pobytov sú tu recenzie na reštaurácie, kozmetické výrobky, ale aj rôzne masáže a skrášľovacie procedúry. Inšpiráciu tu nájdu aj kuchári, lebo veľa článkov vás zoznamuje so svetovými kuchyňami. Síce tu Zľavadňa promo kód nevyužijete, ale určite stojí za prečítanie.


Zľavadňa aplikácia

kupóny

Smartfón má dnes už asi každý, tak prečo si doňho nestiahnuť aplikáciu Zľavadňa. Ponúkne vám niekoľko výhod oproti prehliadaču v počítači. Asi každý bude vďačný za funkciu “Obľúbené zľavy”, ktorá vám ukáže presne to, čo vás zaujíma. Vyberiete si, ktoré reštaurácie máte radi, v ktorých hoteloch vám bolo dobre, alebo v ktorom meste bývate. Podľa toho vám bude aplikácia vedieť ukázať len to, čo vás reálne môže osloviť. Ušetríte tým čas, ktorý strávite hľadaním ponúk pre vás v tých, ktoré vás vôbec nezaujímajú. Druhou výhodou aplikácie je to, že všetky kupóny, ktoré ste si kúpili máte na jednom mieste a stále so sebou.

Už nebudete musieť hľadať správny mail s kupónom, jednoducho otvoríte aplikáciu a otvoríte si ten, ktorý práve potrebujete. Vďaka mape vám bude aplikácia vedieť ukázať aj to, ako blízko ste k miestam, kde sa dajú kupóny využiť. Možno vás aj prekvapí koľko príležitostí na zľavu máte v okolí. Užitočné pre niekoho môžu byť aj notifikácie, ktoré vás upozornia na nové zľavy a akcie. Samozrejme, ak by vám vadili, dajú sa vypnúť. A nakoniec cez mobil môžete aj nakupovať všetky kupóny, ktoré nájdete aj cez počítač. A keďže si Zľavadňa dáva pozor aj na bezpečnosť zákazníkov, nemusíte sa obávať. Aplikácia úzko spolupracuje s platobnými systémami slovenských bánk, takže všetky platby prebiehajú v maximálnom zabezpečení.


Myslím, že viac netreba hovoriť… Zľavadňa vám aj vďaka promo kódu prináša obrovské množstvo zliav na rôzne zážitky, dovolenkové pobyty, ale aj rôzny tovar. Ak teda máte v pláne nákup či už darčeku, alebo kupónu pre vás, neváhajte sa obrátiť na portál Zľavadňa. Okrem nákupu sa môžete inšpirovať na zaujímavé aktivity v rámci Slovenska. Stránka Zľavadňa je totiž omnoho viac ako len portál zaoberajúci sa predajom kupónov.