Jedna z vecí, ktoré v domácnosti nesmú chýbať, je vybavenie do kuchyne. V kuchyni jednoducho potrebujete nástroje, aby ste mohli variť kvalitné a chutné jedlá. Tescoma je obchod s vlastnou značkou, ktorý sa zameriava práve na predaj potrebného vybavenia do kuchyne. Nájdete u nich aj to, čo nie je priamo potrebné, ale aj takéto veci vám vedia niektoré veci uľahčiť. Preto, ak hľadáte čokoľvek súvisiace s kuchyňou, choďte sa pozrieť na ich e-shop a možno aj využijete Tescoma zľavu. Návod na jej použitie nájdete nižšie.


Ak máte záujem o zľavový kupón na tescoma.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál tescoma.sk. Zľava je vo výške 4,8% + ako bonus dostanete 5€.

Návod na uplatnenie – Tescoma zľava:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: https://www.tipli.sk/p/113798 ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod tescoma.sk.
  3. Kliknite na “Prejsť do obchodu” na stránku tescoma.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke tescoma.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (zľava na tescoma.sk)?

Rôzne internetové portály ako boomer.sk, tpd.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, gymbeam.sk, ebay.com, bata.sk, zoot.sk, notino.sk, otto.sk, crocs.sk, tescoma.sk, vivantis.sk, pilulka.sk, mall.cz, footshop.sk, hej.sk, deichmann.sk, tchibo.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebujú viac predávať, aby maximalizovali svoje zisky. Preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu od obchodníka. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, časť z provízie dajú aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

tipli


tescoma zľava - 20%
Zľavy až - 20% na kuchynské potreby v Tescoma
V eshope Tescoma nájdete zľavy až do - 20% na vybrané kuchynské potreby.
V eshope Tescoma nájdete zľavy až do - 20% na vybrané kuchynské potreby. Show Less

 

O spoločnosti

zľava na nákupHistória spoločnosti Tescoma sa začal písať v roku 1992, kedy vznikla v Zlíne. Už vtedy zakladatelia vedeli, čo bude cieľom Tescomy. Zameriavajú sa najmä na kvalitu predávaných výrobkov, vývoj spoločnosti a výrobkov a nakoniec aj na prezentovanie Česka vo svete. Vzhľadom na úspechy, ktoré Tescoma dosahuje, sa dá povedať že všetky ciele sa im darí spĺňať. Ich sortiment sa zameriava na výrobky súvisiace s jedlom. Preto môžete Tescoma výrobky využiť pri príprave, varení, zdobení a nakoniec aj jedení jedál. Možností ako využiť Tescoma zľavu je naozaj veľa, keďže podľa ich stránky ponúkajú až 2000 výrobkov. Vďaka ich obchodnej stratégii, ktorá sa ukázala ako úspešná, môžete dnes nájsť výrobky Tescoma vo viac ako 80 krajinách sveta.


Tescoma Club

Keďže aj Tescoma chce svojich zákazníkov odmeňovať, vytvorili vernostný program Tescoma Club. Všetko čo musíte urobiť, aby ste sa stali členom, je zaregistrovať sa na ich webstránke. Potom vám už stačí iba sa prihlásiť pred každou objednávkou, aby ste mohli zbierať body. Tescoma nemá systém založený na pravidle typu: “za jedno euro nákupu dostanete 5 bodov”. Oni vás bodmi odmeňujú na základe toho, aké výrobky si kupujete. Každý produkt má priradenú určitú hodnotu bodov, ktoré zaňho v prípade nákupu dostanete. Body sa dajú pri niektorom z ďalších nákupov uplatniť, čím vám bude z ceny nákupu odpočítaná určitá suma. To ale nie je jedinou výhodou Tescoma Club programu. V prípade že nakúpite tovar za určitú cenu, dostanete darček od obchodu zadarmo. Čím väčšia je hodnota nákupu, tým vyššia je aj pôvodná cena darčeku. Okrem toho budete dostávať špeciálne ponuky a zľavy, ku ktorým by ste bez členstva v Tescoma Club nemali prístup. A keďže v tomto obchode vždy nájdete niečo, čo by ste chceli, mať Tescoma zľavu je určite výhodné.


Možnosti nákupu

nakupovanie onlineTescoma nie je spoločnosť, ktorá by sa venovala iba predaju cez internet. Pravdepodobne ste si už pri nákupoch v iných obchodoch všimli aj túto značku, či už medzi iným tovarom, alebo ako samostatnú predajňu. A práve to je výhodou Tescomy. Môžete u nich nakupovať cez e-shop, kde sa dá využiť Tescoma zľava, v ich vlastných kamenný predajniach, alebo v obchodoch, ktoré ponúkajú tovar od rôznych značiek. Najvýhodnejší z nich ale je pravdepodobne e-shop, kde môžete naplno využívať výhody programu Tescoma Club, tovar vám bude doručený domov a ešte k tomu môžete využiť Tescoma zľavu popísanú vyššie v tomto článku. Výhodou e-shopu je aj to, že máte tovar prehľadne rozdelený do kategórií, takže všetko rýchlo nájdete. Tiež je vytvorená aj samostatná časť, kde nájdete produkty práve v akcii, takže sa k zľavám dostanete ešte rýchlejšie.


Zľavy a poukážky

Okrem zliav, ktoré som už spomínal, má Tescoma v ponuke ešte niekoľko ďalších. To je napríklad zľava na dopravu. Podobne ako iné internetové obchody, aj Tescoma odmeňuje zákazníkov za nákup nad určitú hodnotu. V prípade, že nakúpite nad 50€, nebudete musieť platiť za dopravu. Dajú sa tak ušetriť až 3€. Zľavu do obchodu Tescoma môžete dostať napríklad aj ako darček, v podobe poukážky. Tie sa predávajú v hodnote 10, 30 a 50€. To sa dá využiť aj v prípade, že niekomu neviete vymyslieť darček. Poukážka do Tescomy bude určite ocenená. Okrem toho môžete dať aj dobrú radu na použitie vyššie spomenutej Tescoma zľavy.


Vďaka Tescome budete mať v kuchyni to najkvalitnejšie a aj pekne vyzerajúce vybavenie. Variť sa vám bude jednoduchšie, lebo to vždy ide lepšie ak má kuchár náradie, na ktoré sa môže spoľahnúť. Preto neváhajte a využite ponúkanú zľavu na najbližší nákup vecí do kuchyne.


Hodnotenie eshopu – Recenzia obchodu a skúsenosti s nákupom na Tescoma.sk

hodnotenie eshopuNapíšte recenzie, skúsenosti, hodnotenia a názory na nákup v tomto internetovom obchode.

Podeľte sa so skúsenosťami s nákupom na tescoma.sk a napíšte hodnotenie tohto e-shopu do komentára.
Neváhajte a využite jedinečnú šancu – Tescoma zľava!