vivantis zľavový kupón
Doprava zadarmo na vivantis.sk
Doprava zadarmo na objednávky nad 75€ na vivantis.sk. Ušetreite na poštovnom na...Show More
Doprava zadarmo na objednávky nad 75€ na vivantis.sk. Ušetreite na poštovnom na Vivantis sk. Show Less
vivantis zľavový kupón až -56%
Zľavy až - 56% na parfémy a vône na Vivantis.sk
V eshope Vivantis nájdete zľavy až do - 56% na vybrané perfémy a vône.
V eshope Vivantis nájdete zľavy až do - 56% na vybrané perfémy a vône. Show Less

Vivantis je e-shop, ktorý sa stal známym hlavne vďaka svojmu tovaru zameranému všeobecne na lifestyle. Nájdete tu všetko od parfémov, cez kozmetiku až po oblečenie a šperky. Ich webstránka je veľmi prehľadná, takže sa nakupuje veľmi príjemne a rýchlo. Dostanete tu kvalitné veci za dobré ceny, ku ktorým ešte môžete pridať Vivantis zľavový kupón a získate tak veľmi výhodný nákup. Ak hľadáte nejaký tovar zo spomínaných skupín, choďte sa na Vivantis pozrieť, určite tam nájdete niečo, čo sa vám zapáči.


O spoločnosti

Internetový obchod Vivantis bol založený v roku 2001 v Českej republike, kde je dnes jedným z najobľúbenejších e-shopov. Svoje služby ponúkajú prostredníctvom niekoľkých portálov v Česku, jedného na Slovensku a jedného v Rumunsku. Dnes si u nich môžete kúpiť kvalitné kabelky, oblečenie, topánky, ale aj doplnky ako hodinky, šperky, alebo kozmetiku a parfumy a na všetko z toho môžete využívať Vivantis zľavový kód. Keďže im záleží na spokojnosti zákazníka, toto všetko ponúkajú v najlepšej kvalite, od svetovo známych značiek. V podstate vám na nákupy týkajúce sa módy a kozmetiky stačí jeden obchod, čo môže byť výhodné. Nemusíte robiť veľa malých nákupov, stačí vám na to pár minút a webstránka Vivantis.


Prečo práve Vivantis?

Tento e-shop vám ponúkne presne to, čo hľadáte a preto sa u nich oplatí nakupovať. Aktuálne majú v ponuke viac ako 44 tisíc produktov, z ktorých si môžete vyberať. Všetko, čo na ich stránke nájdete prešlo kontrolou od znalcov, vďaka ktorým máte istotu, že svoju Vivantis zľavu využijete na kvalitné veci. Títo odborníci vám vedia poradiť aj priamo pri nákupe, stačí len zavolať na zákaznícku linku. Tam dostanete odpovede na všetky otázky, ktoré máte. Jedna z vecí, ktoré má Vivnatis veľmi dobre zvládnuté, je aj doprava tovaru. Vy si iba objednáte veci cez e-shop a potom všetko zariadi obchod. Máte na výber z troch spôsobov dopravy, z ktorých vám aspoň jeden bude určite vyhovovať. Ak by vám nesedela veľkosť doručeného tovaru, alebo by sa vám len nepáčil, Vivantis ponúka možnosť vrátenia tovaru do jedného roka. Nemusíte udávať dôvod vrátenia, ale tovar musí byť neporušený.


Ako nakupovať?

Nebudem tu písať o tom, ako vytvoriť a  zaplatiť objednávku, ale o tom, ako si vyberať tovar na Vivantis. Na ich stránke totižto nájdete niekoľko spôsobov, ako sa dostať k tomu, čo práve hľadáte. Prvý, asi najpoužívanejší z nich, je hľadanie pomocou textu. Jednoducho do políčka na hľadanie napíšete napríklad “tričko” a stránka vám ukáže tričká. Druhou možnosťou je hľadať podľa kategórií, ktoré máte vypísané v riadku na vrchu stránky. Kategórie sú Ženy, Muži, Deti a Novinky. Takto môžete objaviť aj veci, ktoré ste pôvodne nechceli, lebo nešpecifikujete presný druh oblečenia. Stránka vám teda vyhodí to, čo sa v kategórii kde hľadáte oplatí alebo kupuje najviac. Na Vivantis môžete hľadať aj podľa značky, čo je užitočné pre tých, ktorí sú verní stále jednej značke. Nájdete tu luxusné, ale aj bežné značky, takže si vyberie každý. Vďaka Vivantis zľavovému kupónu si ale môžete kúpiť aj luxusnejší tovar za nižšiu cenu. Ak ale hľadáte čo najnižšiu cenu, môžete si produkty nechať zoradiť od najlacnejších. To vám pomôže vo vyberaní z veľkého množstva tovaru. A posledný spôsob vyberania vecí, ktoré si kúpite je podľa návrhov na domovskej stránke. Nájdete tam novinky, najobľúbenejšie produkty, alebo TOP značky.


Vivantis zľavy

Okrem Vivantis zľavového kódu vám tento obchod ponúka niekľoko ďalších zliav na tovar v ich ponuke. Samozrejme tu nájdete veľa akcií, ktoré súvisia s obdobím, alebo nejakým sviatkom. Nájdete ich v kategórii “Zľavy” rozdelené podľa druhu tovaru. Tie sa pravidelne menia, takže treba sledovať stránku, alebo sa môžete prihlásiť na odber noviniek. Budete vďaka tomu mať prehľad o všetkých novinkách a výhodných ponukách tohto internetového obchodu. Na Vivantis môžete podobne ako u ostatných e-shopov tiež dostať zľavu na dopravu. V tomto prípade budete mať dopravu zadarmo ak nakúpite za viac ako 75€. Pri oblečení a kozmetike nie je problém túto hranicu na jeden nákup prekročiť, ale ak by ste náhodou boli pod touto cenou, skúste svoj nákup spojiť s nákupom niekoho z vášho okolia. Dokážete tak ušetriž až 3,50€, lebo toľko stojí najdrahšia doprava. Vivantis síce nemá svoj vernostný program, ale ak sa na ich stránke zaregistrujete a nakúpite, na váš účet dostanete zľavu v hodnote 3% z posledného nákupu. Môžete ju využiť keď sa najbližšie rozhodnete u nich nakúpiť.


Darčekový poukaz Vivantis

Chcete sa vyhnúť pátraniu po tom, čo by váš blízky chcel, aká je jeho veľkosť, alebo obľúbená farba? Riešenie je jednoduché – darčekové poukazy Vivantis. Už nikdy sa nebudete musieť trápiť s vyberaním toho správneho kusu oblečenia, lebo ten, komu darček dávate, si ho vyberie sám. Veď on sám vie najlepšie, čo by k sviatku chcel dostať, takže bude len dobré ak to necháte naňho. Vyhnete sa tak aj stresu na vašej strane, lebo nikdy neviete či takú vec nemá v šatníku. Darčekové poukazy vám po zakúpení chodia na mail v podstate hneď, a platia jeden rok od zakúpenia. Môžete venovať poukazy v hodnote 20€, 50€, alebo 100€. A ako druhý darček mu môžete odporúčiť aj Vivantis zľavový kód, ten tiež dokáže mnohých potešiť.


Magazín o móde

nákupy zľavaNavštíviť Vivantis sa vám oplatí možno aj keď si nič nechcete kúpiť. Vivantis totižto ponúka dve podstránky, ktoré vám neponúkajú tovar, ale vedomosti spojené s módou. Hneď v riadku s kategóriami oblečenia na ich stránke nájdete aj časť “Inšpirácie”. Práve tu sa dozviete, čo je práve v móde, prípadne čo bude v móde v najbližšom období. Môže vám to pomôcť pri rozhodovaní sa na aké oblečenie využijete svoj Vivantis zľavový kupón. V druhej spomínanej časti ich webu, teda v magazíne, nájdete informácie nie len o oblečení. Tu sú aj články o akciách súvisiacich s módou, ako sú rôzne prehliadky, alebo racenzie na doplnky. Nájdete tu aj niečo o kozmetike, ale oblečenie stále ostáva hlavnou témou príspevkov. Ak sa zaujímate o módu, určite navštívte tieto stránky, možno sa dozviete niečo nové.


Vivantis je už dlho známy ako spoľahlivý a kvalitný obchod s tovarom za dobré ceny. Ak teda hľadáte niečo z kategórií, ktoré boli v článku popísané, určite sa pozirte na ich e-shop, ktorý vám ponúka naozaj širokú škálu produktov. Keď už si svoje veci nájdete, nezabúdajte na Vivantis zľavový kupón a získajte tak ešte lepšiu cenu.