Nakúpte všetko, čo potrebujete pre váš aktívny športový život, na jednom mieste. Na Sportobchod nájdete výbavu pre takmer každý druh športu: korčule, badmintonové rakety, košíky, tenisové rakety, výplety, loptičky, pennyboardy, longboardy, skateboardy. Nájdete tu aj všetko pre vašu bezpečnosť: helmy, chrániče, ortézy.  Nesmieme zabudnúť ani na oblečenie a obuv pre každý druh športu, či športovú výživu. Ak nie ste aktívnym športovcom,  ale radi sa zúčastňujete turnajov a zápasov ako fanúšik, na Sportobchod získate aj dresy a transparenty, ktoré potrebuje každý športový fanúšik. Hoci sme neuviedli ani polovicu toho, čo Sportobchod ponúka, už teraz vám je iste jasné, že tu nájdete všetko, čo hľadáte pre zlepšenie svojej športovej aktivity a kondície. Vďaka Sportobchod zľavovému kupónu môžete teraz nakupovať ešte viac a za lepšie ceny. Rozhýbte sa so Sportobchod zľavovým kupónom, či zľavovým kódom a voucherom!


AKO UPLATNIŤ ZĽAVOVÝ KUPÓN NA SPORTOBCHOD?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie/sportobchod ako bonus k prvému nákupu dostanete 4€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Sportobchod.sk.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku Sportobchod.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke Sportobchod.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet

 


Kupón a zľavy - Sportobchod zľavový kupónZ ihriska na veľké štadióny – ako sa vyvíjal Sportobchod?

Sportobchod vznikol v roku 2002. Za sedemnásť rokov ich pôsobnosti si vybudovali dobrú povesť a získali tisícky spokojných zákazníkov, ktorí si tu pravidelne nakupujú ten najkvalitnejší tovar. Každý predsa vie, že pre svoje zdravie sa nestačí iba hýbať, ale je potrebné používať aj tú najlepšiu a najkvalitnejšiu výbavu. Práve toto Sportobchod ponúka. Pridajte k tomu aj náš zľavový kupón a to bude už skutočne radosť športovať!

Sportobchod sa pýši popredným miestom v európskej klientele a môže hrdo prezentovať svoje medzinárodné úspechy. Športovými pomôckami a doplnkami zásobuje nielen Česko a Slovensko, ale aj Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Holandsko, Belgicko, Luxembursko, či Taliansko. Má už 415-tisíc stálych zákazníkov, ktorí na tento obchod nedajú dopustiť. Ročne obchod vybaví viac ako 100-tisíc objednávok, ktoré spolu predstavujú hodnotu približne 8 miliónov eur. Pridajte sa k tisíckam spokojných zákazníkov aj vy. Využite náš Sportobchod zľavový kupón a nakupujte bez obmedzení!


Na zákazníkoch záleží!

To je nepochybne hlavným heslom zamestnancov Sportobchod-u. S veľkou precíznosťou sa starajú o to, aby ich zákazníci dostali presne to, po čom túžia, v tej najlepšej kvalite, s najlepšími službami a za tie najlepšie ceny. Tovar, ktorý predávajú, najskôr poriadne otestujú, čo je často dokumentované na ich YouTube videách. Zamestnanci sú školení na to, aby vedeli zákazníkom, ktorí so športom iba začínajú, poradiť, ktorý druh športového náčinia je pre nich ten najvhodnejší. Ak napríklad neviete, akú badmintonovú raketu si vybrať, jednoducho kliknete na YouTube, pohodlne sa usadíte a pozriete si SportObchod video.

Kupón a zľavy - Sportobchod zľavový kupónOkrem toho sa zamestnanci dôsledne starajú o udržiavanie čo najužšieho kontaktu so svojimi zákazníkmi. Používajú na to tri hlavné prostriedky:

  • Blog Šatňa. Blogovanie je teraz veľmi populárne medzi mladými i staršími používateľmi internetu. Prostredníctvom blogov sa môžeme dozvedieť viac nielen o ľuďoch samotných, ale aj o zákulisí rôznych obchodov a reťazcov. Vďaka SportObchod blogu sa môžete aj vy dozvedieť viac o tomto obľúbenom obchodnom reťazci. Nájdete tu napríklad články o najnovších športových vychytávkach, o limitovaných edíciách a ich výhodách, ale aj rebríčky TOP 5 produktov rôznych kategórií – aby váš výber bol jednoduchší. Prečítajte si napríklad o detských inline korčuliach, ktoré vám pomôžu odtrhnúť deti od počítačov, v tomto článku.
  • Facebook je dnes veľmi vďačným prostriedkom na šírenie informácií a na komunikáciu s ľuďmi. Túto jeho vlastnosť s nadšením využívajú aj predajcovia na komunikáciu so svojimi zákazníkmi. Výnimkou nie je ani SportObchod. Vďaka svojej facebookovej stránke pravidelne odpovedá na otázky a pripomienky svojich zákazníkov a informuje ich o všetkých novinkách – tak, aby nezmeškali žiadnu výhodnú ponuku. Jednu výhodnú ponuku teraz však máme aj my! Využite SportObchod zľavový kupón, zľavový kód, či voucher a pripojte sa k zákazníkom, ktorí na facebook-u pridávajú iba tie najlepšie recenzie!
  • Sledujte aj instagramovú stránku SportObchod-u, aby vám neunikla žiadna novinka!
  • A, ako sme už vyššie spomenuli, SportObchoďáci sú veľmi aktívni aj na YouTube. Na svojom kanáli pravidelne pridávajú rôzne formáty videí. Prostredníctvom nich vám prinášajú tzv. predstavovačky, kde prezentujú svoj nový tovar, jeho výhody a vylepšenia oproti predošlým verziám. Okrem toho tu majú rubriky pre rôzne športy – tenis, badminton, hokej, ale aj videá zamerané na Fanzónu. Veľmi zaujímavým formátom videí je rubrika Kolobežková škola, ktorá vás naučí, ako správne jazdiť na kolobežke.
  • Kamenné predajne – zamestnanci Sportobchod-u sa pred svojimi zákazníkmi neskrývajú a radi ich prijímajú vo svojich kamenných predajniach v Brne a v Prahe.

Kupón a zľavy - Sportobchod zľavový kupónSportObchod – obľúbený aj medzi profesionálnymi športovcami

Zaujímalo vás, odkiaľ majú naši profesionálni športovci to kvalitné športové oblečenie a výbavu? Mnohí z nich práve zo SportObchodu. Športovým outfitom zo SportObchodu sa začiatkom roka 2019 na Australian Open predviedli napríklad Petra Kvitová, Tomáš Berdych, Mária Sharapova, či Caroline Wozniacki. Nepochybne im aj táto dobrá športová výbava napomohla k výborným výsledkom. Chcete aj vy predviesť svoje športové nadanie v kvalitných outfitoch a s tým najlepším športovým náčiním? Využite Sportobchod zľavový kupón!


Kupón a zľavy - Sportobchod zľavový kupónCesta za zdravým životným štýlom so Sportobchod zľavovým kupónom

Túžite zmeniť svoj životný štýl, ale neviete, ako na to? Nemáte potrebnú výbavu, odev a obuv? Neviete si vybrať? Netrápte sa, navštívte stránku SportObchod-u, ich YouTube kanál, či blog Šatňa – tam sa dozviete všetko, čo potrebujete. Ak sa rozhodnete športovať so SportObchodom, nezabudnite na SportObchod zľavový kupón! S ním váš športový štart pôjde ešte ľahšie!