Hľadáte Otto zľavy a zľavové kódy?

Otto.sk je ten obchod, ktorý využije každý, bez ohľadu na pohlavie alebo vek. Je to intenetový obchod, kde nájdete oblečenia všetkých kategórií za výborné ceny. Ako rôzne iné obchody, aj Otto dáva pravidelne na vybraný tovar zľavy, ktoré dokážu ušetriť dosť peňazí. Ak na oblečení, ktoré chcete, nie je zľava, nebojte sa použiť Otto zľavový kód. Dá sa využiť rýchlo a jednoducho. Ak teda chcete kúpiť kvalitné oblečenie za dobré ceny, či už sebe, alebo ako darček, Otto je obchod, ktorý vám s tým dokáže pomôcť.

Ak máte záujem o zľavu na otto.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál otto.sk. Zľava je vo výške 3%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


Zľavový kód Otto alebo ako uplatniť Otto zľavový kupón?

  1. Zaregistrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/5€bonus ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€.
  2. Vo vyhľadávači na refundo si nájdite obchod otto.sk.
  3. Kliknite na “Ísť na Otto.sk”.
  4. Nakúpte bežným spôsobom na stánke otto.sk.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť (najneskôr do 48 hodín), koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (Otto zľavový kód)?

Rôzne portály ako booking,com boomer.sk, sushitime.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, gearbest.sk, pelikan.sk, ebay.com, andreashop.sk, aliexpress.com, ebay.com, vasesosovky.sk, otto.sk, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, mall.cz/.sk, drmax.sk, gymbeam.sk, hej.sk, tpd.sk, deichmann.sk, asko-nabytok.sk, muziker.sk, tchibo.sk, sportdirect.sk, okay.sk, answear.com, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Refundo, Tipli, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

 


O obchode

Otto je obchod, ktorý sa preslávil vďaka predaju oblečenia dobrej kvality za dobré ceny. Tovar, ktorý ponúkajú, zahŕňa oblečenie na všetky udalosti, možnosti využitia. Na ich e-shope nájdete všetko od oblečenia na šport, cez plavky a oblečenie na bežné nosenie, až po slušné obleky a šaty. Na Otto dostanete oblečenie dokonca aj pre svoje deti, takže ani s nimi už nemusíte chodiť do obchodov. Značiek, ktoré na ich stránke nájdete, je naozaj veľa. Svoje nákupné chute uspokoja aj ľudia s luxusnejšími nárokmi, ale aj tí ktorí na oblečenie nechcú míňať až tak veľa. Samozrejme, vďaka Otto zľavovému kódu si budete môcť kúpiť aj niečo značkové za nižšiu cenu.


Prehľadné nakupovanie

Jednou z výhod nakupovania na Otto.sk je prehľadnosť ich stránky. Oblečenie je rozdelené do rôznych kategórií, vďaka ktorým nájdete všetko čo chcete rýchlo a jednoducho. Prvou z nich je dámska móda, ktorá má podkategórie dámska móda, doplnky, športové oblečenie a nadmerné veľkosti. Tie sa ešte delia na jednotlivé kusy oblečenia, takže všetko je tu pekne roztriedené. V časti pánska móda to vyzerá rovnako, len nenájdete podkategóriu s nadmernými veľkosťami. Hlavne pre rodičov bude zaujímavá aj kategória s detskou módou. Tá sa delí na chlapčenskú časť, dievčenskú časť a časť pre bábätká. Tam ale možnosti nekončia. Svoj Otto zľavový kód môžete využiť aj v kategóriách ako spodná bielizeň, plavky alebo obuv. Oblečenie sa takisto dá vyhľadávať aj podľa značky.


Doprava

Doprava objednaného tovaru je na Otto vyriešená kuriérskou službou, takže vám vaše oblečenie dojde rovno domov. Čas doručenia vám bude oznámený mailom, a to tak, že sa dozviete trojhodinový interval kedy balík dostanete. Pre niekoho ale nemusí byť pohodlné keď je v práci a kuriér mu má doniesť zásielku domov. Aj na to spoločnosť rozvážajúca balíky myslela, takže si môžete čas doručenia zmeniť. Dá sa to urobiť telefonátom, meilom, alebo cez webstránku. Tým sa zaručí to, že zákazníci budú spokojní a nebudú musieť na poslednú chvíľu bežať z roboty, alebo posielať kamarátov na svoju adresu aby balík prebrali. Balík je väčšinou doručený do 5 pracovných dní od uzatvorenia objednávky. A podobne ako aj u iných e-shopov, na Otto.sk tiež môžete získať zľavu na dopravu. Ak nakúpite nad 85€, dopravu máte zadarmo. Dá sa tak ušetriť až 4,75€.


Výhody Otto

Ako každý e-shop, aj Otto si niečim musí udržiavať zákazníkov, takže ponúka niektoré výhody. Väčšina z nich sa zameriava na pohodlie pri nákupe, ale môžete takto získať aj finančné odmeny. Ako prvé spomeniem možnosť nákupu 24 hodín denne. Je to len taký detail, ale niekto to možno rád využije. Každopádne aspoň viete, že nech robíte objednávku kedykoľvek, máte istotu že sa reálne zaregistruje do systému. Druhá výhoda zákazníkovi ponúka akúsi istotu, že nebude okradnutý a tovar mu bude naozaj doručený. Ide o možnosť platby až po doručení tovaru. V prípade, že nevyužijete zľavu na dopravu pri nákupe nad 85€, budete si za túto možnosť musieť priplatiť 50 centov. Tretia výhoda sa bude páčiť asi všetkým, lebo aj keď si nekúpia správnu veľkosť, budú môcť do 14 dní od doručenia tovar vrátiť. Netreba pri tom udávať dôvod, takže sa to dá využiť práve pri nesprávnej veľkosti. A teraz k tým finančným bonusom. Otto v určitých obdobiach dáva na stránku ponuku, kedy môžete kliknúť na určený link a dostanete tak peňažnú odmenu, napríklad 10€, alebo 20€. Rovnako sa môžete aj zaregistrovať na odber ich newslettera, čím získate zľavový kupón v hodnote 15€. Ako vidíte, stačí len prehľadať ich stránku a môžete nájsť niekoľko zaujímavých zliav.


Domácnosť

Okrem oblečenia si na Otto.sk môžete kúpiť aj vybavenie do domácnosti. Ponúkajú tu rôzny tovar, ktorý slúži na dekorovanie, alebo má aj praktické využitie. V kategórii bytový textil nájdete napríklad deky, závesy, obrusy alebo poťahy. Výber je široký, takže určite nájdete to čo sa vám do bytu hodí farebne, ale aj materiálom. Z dekorácií si môžete vybrať napríklad obrázky, sochy, umelé rastliny a dokonca aj dekorácie do záhrady. Okrem toho vám Otto ponúka aj potreby na varenie a pečenie. Ak práve zháňate jedálenské súpravy, pokojne využite svoju Otto zľavu aj na novú súpravu riadov. A nakoniec si môžete vybrať aj niečo z vybavenie do kúpelne. Kvalita a dobrá cena sú to, čo vám uteráky, podložky, alebo iné vybavenie do kúpelne prinesú.

Ako môžete vidieť, Otto.sk je obchod, na ktorom sa oplatí nakupovať aj bez Otto zľavového kódu, ale samozrejme je to lepšie s ním. Vďaka zľavám, ktoré Otto ponúka všetkým zákazníkom sa tam nákupy oplatia. Preto neváhajte a ak niečo z ich ponuky chcete, alebo potrebujete, využite svoju Otto zľavu a môžete tak ušetriť nejakú časť z ceny.


Neváhajte a využite jedinečnú šancu – Otto.sk zľavový kód!

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.