Okay sa v priebehu svojho fungovania stal populárnym a obľúbeným obchodom. Ich široký výber tovaru a nízke ceny za kvalitné produkty sa stali kombináciou, ktorá obchodu priniesla úspech. Teraz okrem všetkých výhod nákupu u nich môžete získať aj zľavový kupón do Okay. Stačí postupovať podľa krokov vypísaných nižšie a zľava bude vaša.


Ak máte záujem o okay zľavy, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál okay.sk. Zľava je vo výške 3,6%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát, určite sa vám to vráti.


Okay zľavový kupón a jeho uplatnenie

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie/okay ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod okay.sk.
  3. Kliknite na “Prejsť do obchodu” na stránku okay.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke tpd.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (Okay zľavy)?

Rôzne portály ako ebay.com, actionzazitky.sk, bata.sk, insportline.sk, astratex.sk, bambino.sk notino.sk, tescoma.sk, halens.sk, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, zlavodom.sk, asko-nabytok.sk, tchibo.sk, crocs.sk a mnoho ďalších potrebujú predávať svoje produkty. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj Vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

 


okay zľavy - 50%
Zľava až 50% na elektroniku
Skvelé výpredajové ceny elektroniky na okay.sk. Využite tento zľavový kupón.
Skvelé výpredajové ceny elektroniky na okay.sk. Využite tento zľavový kupón. Show Less

O spoločnosti

Spoločnosť Okay bola založená v Česku v roku 1994. Vtedy ešte malá predajňa elektroniky sa postupne začala rozrastať vďaka stúpajúcej obľúbenosti. V priebehu šiestich rokov si otvorili 20 predajní v krajine ich založenia. V roku 2002 sa vedenie Okay rozhodlo, že idú rozšíriť svoje pôsobenie. Tak sa v tom roku otvorila prvá predajňa aj na Slovensku. Následoval rýchly rozvoj spoločnosti, ktorý sa prejavil hlavne počtom otvorených predajní. V roku 2005 už bolo v Česku založených 50 predajní a dva roky potom sa ich číslo v SR a ČR spolu dostalo na 100. Dnes má Okay 120 plne funkčných predajní, kde aj vy môžete nakupovať svoje kúsky elektroniky. Okrem kamenných predajní sa rozhodli založiť aj e-shop, vďaka čomu sa dajú využívať Okay zľavové kupóny.


Prečo nakupovať na Okay

nákupy zľavaCeny na Okay sú najnižšie na trhu a to je hneď prvý dôvod prečo by ste mali nákup u nich zvážiť. Za to môžeme byť vďačný ich systému Garancia najnižšej ceny. Ten spočíva práve v nastavení cien za tovar tak, aby sa nákup na Okay oplatil najviac. Táto garancia platí pre všetky elektrošpotrebiče a príslušenstvo k nim, ktoré v Okay môžete kúpiť. V prípade, že by ste niekde inde našli nižšiu cenu za rovnaký spotrebič, obchod vám vráti 110% cenového rozdielu. Druhým dôvodom je veľmi výhodný Okay zľavový kupón, ktorý sa dá využiť len niekoľkými kliknutiami. Ďalšou výhodou Okay je doprava tovaru ku vám domov. Po objednávke na e-shope si môžete nechať tovar doviezť kuriérom. Podľa samotného obchodu je ich služba dopravy jedna z najrýchlejších.


Starostlivosť o zákazníka

Za úspechom spoločnosti Okay stojí práve ich prístup k zákazníkom. Šťastie a pohodlie zákazníka je pre nich na prvom mieste a to vám môže priniesť niektoré výhody. Prvou je doprava a inštalácia zakúpeného tovaru. Doprava, ako som už spomínal, je jedna z najrýchlejších. Dopravu si ale viete vybaviť aj keď nakupujete priamo v predajni. Stačí sa pri pokladni opýtať a obchod vám tovar doručí a zamestnanci aj pomôžu s inštaláciou. To je veľmi užitočné napríklad pre ľudí s malým alebo žiadnym autom a pre tých, čo so zapájaním elektroniky nemajú skúsenosti. Bola by predsa škoda ak by ste svoj Okay zľavový kód využili na niečo, čo by sa následne poškodilo pri prevoze alebo zapájaní. Za túto službu si samozrejme budete musieť priplatiť. Cenu vám povedia pri pokladni, keďže závisí od náročnosti vykonanej práce. Ak by ste chceli, môžete požiadať aj o platbu vo forme splátok. Niekedy sa to môže hodiť aje dobré vedieť, že Okay túto možnosť ponúka.


Vrátenie a výmena tovaru

nakupovanie onlineOkay ponúka niekoľko výhod aj v oblasti výmeny a reklamácie tovaru. Aj tu sa snažia zákazníkovi dopriať čo najviac pohodlia, lebo chápu že kúpiť nesprávne fungujúci spotrebič je zlý pocit. Do 14 dní od nákupu máte možnosť tovar vrátiť. Na to avšak treba splniť určité podmienky, naprkílad si musíte nechať účtenku, tovar elektrospotrebič nesmie byť používaný a iné, ktoré nájdete na ich webstránke. Vďaka tomu sa budete môcť presvedčiť, že spotrebič, ktorý ste si kúpili je v perfektnom stave. V prípade, že chcete mať ešte väčšiu istotu si môžete dokúpiť službu Blesková výmena. Kúpite si ju za 2€, čo naozaj nie je veľa, a zaručí vám okamžitú výmenu spotrebiča. Táto služba sa dá bohužiaľ zakúpiť iba na predajni, ale e-shop vám ponúka aspoň možnosť využitia Okay zľavového kupónu. Taktiež nezabúdajte, že táto služba sa vzťahuje iba na výrobky, ktorých cena je pod 199€.


Okay sa na jeden z najspoľahlivejších obchodov s elektrom vypracoval vďaka vlastnostiam spomínaným vyššie. Ak máte v pláne kupovať niečo, čo by ste mohli nájsť aj v ich ponuke, určite využite tento obchod. Okrem výhodného zľavového kupónu máte veľké množstvo iných služieb, ktoré vás presvedčia o kvalitách obchodu Okay.