Ak hľadáte kvalitnú kozmetiku za dobré ceny, Notino je obchod, ktorý vám ponúkne to čo chcete. Nájdete tu parfémy, kozmetiku na pleť, telo, líčenie, vlasy, starostlivosť o zuby, ale aj vône do bytu alebo špeciality ako bio kometiku a kozmetiku pre deti. Na všetky produkty, ktoré na e-shope nájdete, môžete využiť Notino zľavu a ušetriť tak nejaké percento z ceny za nákup. Kvalita ich výrobkov je na vysokej úrovni, takže ak chcete kúpiť niečo z kozmetiky, určite sa to cez Notino oplatí.


Ak máte záujem o zľavu na notino.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál hej.sk. Zľava je vo výške 0,8% – 8% (záleží od produktov, ktoré nakupujete) + ako bonus dostanete 5€. Peniaze z nákupo, môžete zbierať aj z množstva iných e-shopov!


Návod na uplatnenie – Notino zľavový kód:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/notino/odporucanie ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Notino.sk
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku Notino.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke Notino.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

O spoločnosti

Obchod Notino sa na trhu objavil v roku 2004, kedy bola založená značka notino.sk pre územie Slovenska. Úspech tohto obchodu avšak stále rástol, preto postupom času presunuli svoje služby aj do zahraničia. V roku 2016 sa teda notino.sk premenovalo na Notino, čo je dnes medzinárodne známy obchodom s kozmetikou. Spoločnosť Notino bola pôvodne zameraná na parfémy, ale s pribúdajúcimi zákazníkmi prichádzali aj požiadavky na iné druhy kozmetiky. Svoju ponuku teda rozšírili a dnes sa držia na prvých miestach v rebríčkoch internetových obchodov, čo sa týka počtu zákazníkov a predajov. Dokopy na ich e-shope nájdete až 55,000 produktov od 1,500 rôznych značiek. Uvedomujú si, že za ich úspechom stojí pozitívny prístup k zákazníkom, čo určite pocítite aj vy pri svojich nákupoch, ktoré prebiehajú bez akýchkoľvek problémov. Všetko, vrátane cien ktoré môžete ešte znížiť Notino zľavovým kódom, je tu nastavené v prospech zákazníka.


Na notino – iba kvalita

Pri kozmetike sa vám už možno stalo, že ste niekde narazili na výrobok, ktorý nebol originálny. Je to oblasť, ktorá je na takéto podvody celkom citlivá, keďže kozmetika dokáže ovplyvniť vaše zdravie. Preto je dôležité, aby ste mali istotu že produkty, ktoré kupujete z e-shopu sú pravé. Notino túto istotu poskytuje, keďže výrobky do svojej ponuky kupujú len od dodávateľov certifikovaných výrobcami. O kvalite ich výrobkov svedčí aj to, že na trhu fungujú už takmer 15 rokov, takže ak by sa snažili predávať neoriginálne výrobky, zákazníci by to odhalili. A je dobrý pocit vedieť, že svoj zľavový kupón Notino využívate na kvalitné výrobky. Ako je teda možné, že sú ich ceny oproti iným obchodom také nízke? Sám obchod to odôvodňuje tým, že narozdiel od kamenných predajní nemusia platiť nájomné za priestory a že pracujú s menšími maržami. Taktiež, keď už majú rozbehnutý obchod, môžu od dodávateľov nakupovať vo veľkých množstvách čo im prináša zľavy. Všetky tieto faktory sa prejavia práve nižšou cenou, za ktorú zákazník kupuje produkt.


Účet Notino

Ako je to asi na vštekých internetových obchodoch, aj na Notino sa dá zaregistrovať, čím získate vlastný účet. Dá sa tu nakupovať aj bez založenia účtu, ale práve registrácia vám prinesie niekoľko výhod. Bohužiaľ, toto nie je vernostný program, s ktorým by vám prišla aj Notino zľava, ale na znižovanie ceny máte Notino zľavový kód. Každopádne, účet na tomto e-shope vám prinesie napríklad prístup k špeciálnym akciám, ktoré Notino pravidelne pridáva. Takže predsa len je to nejaký spôsob, ako vám ušetrí peniaze a čas, čo sa rozhodne oplatí využiť. Notino taktiež organizuje súťaže pre svojich zákazníkov. Na účasť v takejto súťaži musíte mať založený účet, inak nemáte šancu sa zapojiť a možno sa o nej ani nedozviete. A určite sa dá za výhodu považovať aj to, že budete dostávať informácie o novinkách alebo iných dôležitých veciach. Vďaka tomu vám už neunikne žiadna vec, ktorá by vás mohla zaujímať.


Doprava a platba

Notino ponúka tri možnosti, ako sa môžete dostať k tovaru na ktorý ste využili svoju Notino zľavu. Prvý z nich je osobný odber, ktorý je zároveň aj najlacnejší (1.00€). Notino má dve pobočky na osobný odber, s tým že obe sú v Bratislave. Jedna sa nachádza na Bajkalskej, druhá v nákupnom centre Central. Asi najobľúbenejší spôsob dopravy je dovoz kuriérom, lebo je veľmi pohodlný. Vy si len objednáte z e-shopu a objednávka vám príde priamo pred dvere. Za tento spôsob dopravy si priplatíte, lebo stojí 3.95€. Tretia možnosť je vyzdvihnúť si objednávku na jednom z výdajných miest spoločnosti Zásielkovňa. Zaplatíte za to 1.95€ a na vyzdvihnutie budete mať 7 dní. Platiť môžete štyrmi spôsobmi, z ktorých je najobľúbenejšia dobierka. Zaplatíte až vtedy, keď si tovar fyzicky prevezmete od kuriéra. Druhá možnosť je platiť kartou alebo v hotovosti na pobočke Notino pri osobnom odbere. Ak chcete mať platbu vybavenú online, môžete na to využiť bankový prevod alebo platbu kartou. Je len na vás, ako si dopravu a platbu skombinujete, ale možností je dosť pre zaručenie maximálneho pohodlia zákazníka.


Vrátenie a reklamácia

V prípade Notina je to veľmi malý počet tovaru, ale aj im sa raz za čas stane, že niekto chce vrátiť tovar. Problémy sa môžu vyskytnúť z rôznych dôvodov a často za to nemôže predajca, ani zákazník. Je teda dobré vedieť, že keď už vám radosť zo zľavového kupónu Notino pokazí nejaká porucha, máte možnosť to vyriešiť. Samozrejme, musia byť splnené nejaké podmienky, ale väčšina z nich je celkom jasná. Napríklad tovar nemôže byť pred vrátením používaný, musí mať pôvodný obal, alebo tá porucha nesmie byť následkom zlého zaobchádzania s výrobkom. Ak ho chcete reklamovať, potrebujete na to doklad o zakúpení, inak nemáte šnacu ho vymeniť. Môžete reklamovať osobne, alebo poštou, toto rozhodnutie je len na vás. Pred reklamáciou musíte vyplniť formulár o reklamácii, ktorý nájdete na stránke obchodu. Najlepšie je vypĺňať ho v spoločnosti personálu, lebo tak budete mať istotu, že je všetko vyplnené správne.


Notino blog

Ak by ste náhodou nechceli nič nakupovať, môžete sa aspoň pozrieť na Notino blog. Nájdete tu veľa článkov, ktoré súvisia s kozmetikou, či už sú to recenzie produktov, návody na líčenie, alebo tipy a triky ohľadne všetkého čo nájdete na ich e-shope. Blog je rozdelený do niekľokých kategórií, ktoré nájdete v stĺpci na ľavej strane obrazovky. Články pribúdajú pravidelne, vďaka čomu budete mať stále aktuálny prehľad o novinkách a zaujímavostiach zo sveta krásy. Ak teda máte chuť a čas, určite sa choďte na niektoré z článkov pozrieť.


Od prístupu k zákazníkom, cez širokú škálu produktov, až po Notino zľavu. To všetko sú dôvody, rpečo sa oplatí na tomto internetovom obchode nakúpiť. Máloktorý zákazník je s ich službami nespokojný, vďaka čomu si zaslúžili aj mnoho ocenení. Dva roky po sebe zvíťazili v kategórii Cena Kvality, čo ich e-shop posunulo ešte o kúsok ďalej. Ako môžete vidieť, ich obľúbenosť stále iba rastie, tak prečo ich služby nevyužijete tiež?