Hľadáte Gearbest zľavy?

V poslednej dobe sa obchody, kde nájdete všetko čo by ste mohli chcieť, stávajú celkom populárnymi. Ceny sú u nich nízke a často veľmi lákave a neporovnateľné s bežnými cenami v obchodoch. Preto sú využívané hlavne na nákupy malých doplnkov. To ale neznamená, že ponúkajú iba drobnosti. Práve naopak – produktov, na ktoré môžete využiť váš Gearbest zľavový kupón, je obrovské množstvo. Stačí len dobre hľadať a určite nájdete presne to čo potrebujete.

Ak máte záujem o zľavu na gearbest.com, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál Gearbest. Zľava je vo výške 2 %+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


Zľavový kód Gearbest alebo ako uplatniť Gearbest zľavový kupón?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/5€bonus ako bonus k prvému nákupu dostanete 2€.
  2. Vo vyhľadávači na refundo si nájdite obchod gearbest.com.
  3. Kliknite na “Ísť na gearbest.com”.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke gearbest.com, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Refundo budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo (môže to trvať do 48hodín). Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (Gearbest zľavové kupóny)?

Rôzne portály ako zoot.sk, asko-nabytok.sk, gearbest.com, pelikan.sk, andreashop.sk, aliexpress.com, ebay.com, vasesosovky.sk, otto.sk, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, mall.cz/.sk, drmax.sk, hej.sk, deichmann.sk, sportdirect.sk, okey.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Refundo, Tipli, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂


 

O spoločnosti

Gearbest, ako je aj na ich stránke napísané, je jedna z najrýchlejšie rastúcich platforiem pre predaj rôzneho tovaru. Zameriavajú sa hlavne na elektroniku, nástroje ale aj módu. Pravidelne svoj e-shop obnovujú, aby ste mali isotu že na ňom nájdete tie najnovšie výrobky. Po zakúpení zariadia aj dopravenie tovaru, ktoré je cenovo dostupné. Táto služba nie je poskytovaná pre všetky krajiny, ale Slovensko aj Česko medzi nimi sú. Veľkou výhodou tejto spoločnosti sú ich pomerne nízke ceny, ktoré lákajú veľké množstvo zákazníkov. Vy máte tú výhodu, že môžete využiť aj zľavu na Gearbest, čo cenu ešte o kúsok zníži.

Možnosti dopravy

Už som spomínal, že Gearbest ponúka rozvoz aj do strednej Európy. Treba si ale dávať pozor na to, že niekedy sa určitý tovar nedá do našej oblasti doručiť. Môže to byť z dôvodu rozmerov, alebo podmienok spoločností zodpovedných za prepravu. Avšak to sa dá veľmi jednoducho overiť priamo na ich stránke. Rozkliknite si produkt, ktorý chcete a v okienku “Destination Country” skúste nájsť Slovnesko (alebo ktorúkoľvek inú požadovanú krajinu). Ak ju nájdete, stačí ju zvoliť, ak nie, znamená to že doprava nebude možná. Ak ale možná je, môžete si vybrať medzi dvomi možnosťami. Jednou z nich je registrovaná letecká pošta a druhá je neregistrovaná letecká pošta. Rozdiel je v cene a to presne $1,96. A samozrejme u registrovanej je väčšia istota, že tovar bude doručený v poriadku. A bola by škoda minúť Gearbest voucher na niečo, čo by ste potom aj tak nemohli použiť. Podľa tabuľky na ich vlastnej webstránke sa tovar z Gearbest k zákazníkovi na Slovensku dostane v priemere za 27 dní.

Starostlivosť o zákazníkov

Gearbest, ako veľká spoločnosť, musí často riešiť problémy zákazníkov súvisiace s objednávkami. Aby boli všetci spokojní, zariadili si dve možnosti na kontaktovanie obchodu. Pomalší funguje na princípe posielania tzv. ticketov na oddelenie podpory. Podrobne vypíšete problém, priložíte aj obrázok alebo video s problémom a personál urobí všetko čo môže aby vám pomohol s riešením. Druhá možnosť, v prípade problému ktorý treba riešiť čo najskôr, je chat fungujúci 24 hodínn denne. Odpoveď teda dostanete v priebehu niekoľkých minút. Nezabudnite, že všetko treba posielať v angličtine, inak sa riešenia nedočkáte. Gearbest poskytuje aj niekoľko služieb ako záručné doby, možnosť vrátenia tovaru alebo servis na opravu pokazených vecí. Tých je avšak celkom veľa, takže si o nich môžete prečítať na ich stránke. Aspoň máte istotu, že obchod chce zákazníkovi naozaj dopriať čo najväčšie pohodlie a čo najviac problémov sa snažia riešiť aj na diaľku.

Zarábajte s Gearbest

Gearbest je výhodný aj pre ľudí, ktorí si nejakým spôsobom chcú zarobiť. Umožňujú ľuďom, ktorí sa v niečom špecializujú a vedia svoju činnosť uverejniť na internte, spoluprácu na základe reklamy. Funguje to celkom jednoducho. Kúpite si produkt z Gearbest, natočíte o ňom video, pridáte určené popisy a pošlete im odkaz na vašu recenziu. Odmeny sú vo forme Geabrest voucherov na ďalšie nákupy z ich obchodu. Dokážu sa vyšplhať až na hodnuto $100. Taktiež môžete s Gearbest spolupracovať tým spôsobom, že dostanete nástroje zadarmo. Táto spolupráca je určená pre ľudí, ktorí sa natáčajú napríklad pri tvorbe rôznych zaujímavých výrobkov a videá potom pridávajú na internet. Avšak na túto spoluprácu Gearbest preferuje ľudí s určitým počtom odoberateľov, aby mali istotu že videá uvidí dosť ľudí. Ak si k tomuto pridáte všetky tie Gearbest zľavy na ich e-shope, môžete mať veľa tovaru z ich obchodu za málo peňazí.

Možností ako voucher na Gearbest využiť je naozaj veľa. Na ich stránke je tovar zo všetkých možných kategórií, takže každý nájde to čo hľadá. Je to výborný obchod napríklad na kupovanie lacných ale zábavných darčekov. Len si musíte dávať pozor na dodaciu dobu. Ak vás ale čas dodania netrápi, nemáte dôvod prečo si z Gearbest niečo nekúpiť.