Ak na niečom nešetríme, sú to naše deti. Hlavne mamičky si radšej odoprú čokoľvek pre seba a investujú do svojich detí nielen všetok svoj čas, ale aj svoje financie. Teraz však máte možnosť zaobstarať všetko potrebné pre vaše ratolesti a pri tom ušetriť peniaze na to, aby ste dopriali aj sami sebe. A to všetko vďaka Feedo zľavovému kupónu.

FEEDO ZĽAVA – NÁVOD NA UPLATNENIE

 1. Zaregistrujte sa na tipli.sk. Využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie-feedo a ako bonus k prvému nákupu dostanete 4€.
 2. Vo vyhľadávači na tipli nájdite svoj obchod – feedo.sk
 3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku feedo.sk.
 4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke feedo.sk, ktorá sa Vám otvorí a zakúpte ho.
 5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Kupón a zľavy - Feedo zľavaFeedo zľavový kupón poteší všetky mamičky a starostlivých oteckov

Presne tak – je veľmi dôležité pripomenúť, že aj otcovia sú rovnako, ako mamičky, veľmi starostliví a chcú vždy iba to najlepšie pre svoje malé poklady. S tým súvisí aj vznik Feedo – najväčšieho špecializovaného e-shopu s detskou výživou. Feedo totiž založili dvaja muži – Martin a Matúš, ktorí po tom, ako sa stali otcami, zistili, aké prínosné by bolo pre novopečených rodičov nakupovať všetko pre deti z pohodlia domova – cez internet. Z malého nápadu sa stala realita a v roku 2010 založili svoju prvú doménu, ktorá fungovala z obývačiek ich príbytkov.

V roku 2011 sa im podarilo prenajať si svoj prvý sklad a ich obchod sa začal rozrastať. Hoci už vtedy vo veľkej miere napomáhali rodičom v oblasti zjednodušenia nakupovania, chceli im pomôcť ešte viac. Preto v tomto období vytvorili Feedo bazár, kde by mohli mamičky a oteckovia predávať použité oblečenie, hračky a kočíky a tým si finančne polepšili.

To im však ešte stále nestačilo a chceli pomáhať viac. V roku 2014 začali preto spolupracovať s charitatívnymi nadáciami ako napríklad Úsmev ako dar. Svojím nákupom s využitím Feedo zľavového kupónu tak podporujete aj mnoho charitatívnych organizácií a tým pomáhate ľuďom v núdzi.

Od minulosti cez úspechy k prítomnosti

Rok 2014 spustil vlnu mnohých úspechov. Feedo ročne expedovalo okolo 100 000 balíkov, v roku 2015 získali ocenenie Shop roku a v tom istom roku spustilo svoj Feedo blog a vstúpilo so svojím shopom do Poľska.

Kupón a zľavy - Feedo zľavaV súčasnosti je veľmi obľúbeným e-shopom s potrebami pre batoľatá, bábätká i väčšie detičky. Ako popis svojho e-shopu využíva vetu: „Ľahší život mamičkám.“ A o to sa aj skutočne snaží. Nielen, že tu kúpite všetko, čo vaše dieťatko potrebuje, ale vďaka Feedo blogu získate mnoho praktických rád do mamičkovského života, veľa inšpirácií na zábavné aktivity s deťmi. Tu je výber niektorých zaujímavých tém, o ktorých si môžete prečítať viac na Feedo blogu:

 • tipy na vlastnoručnú výrobu veľkonočných dekorácií tak, aby ste čo najviac zapojili deti;
 • tipy, ako zvládnuť prechladnutie;
 • recepty, ktoré budú vaše deti milovať;
 • rady, ako sa správne starať o kočík;
 • tipy na darčeky;
 • mnohé rady, ako postupovať pri nezvyčajných chorobách, alergiách, či ako rozpoznať skoré štádiá niektorých detských chorôb;
 • a iné.

Zabezpečte si všetko pre svoje ratolesti – Feedo zľava

Čo všetko teda na feedo.sk nájdete?

Oblečenie každej veľkosti (overaly, body, mikiny, nohavice, tričká, svetríky, osušky, župany, šaty, sukne, ponožky, dupačky, košielky, pyžamá, čapice), hračky, hrazdičky, detské vozidlá, kočíky a ich príslušenstvo, plienky, prebaľovacie pultíky, plienky do vody, krémy na zapareniny, rôzne druhy mliek, príkrmov a inej výživy, autosedačky, nosiče, dojčenské potreby, potreby na kúpanie, monitory dychu i detskú kozmetiku.

Použite Feedo zľavový kupón a ušetrite za váš nákup. Za ušetrené peniaze vďaka Feedo zľavovému kódu si môžete kúpiť ešte niečo pre seba. Feedo totiž ponúka aj kozmetiku pre ženy i pre mužov, prípravky pre osobnú hygienu, pomôcky a prípravky pre zlepšenie intímneho života manželov, pracie prostriedky, prostriedky na umývanie riadu, náplaste a obväzy a rôzne darčekové súpravy, ktorými potešíte každú mamičku i otecka.

Feedo zľavový kupón myslí aj na tých, ktorí dieťatko ešte len čakajú

Ak ešte mamičkou nie ste, ale ste v radostnom očakávaní, Feedo má aj niečo pre vás. S použitím zľavového kupónu Feedo kúpite za lepšie ceny tehotenské testy, kozmetiku vhodnú pre tehotné ženy, masážne krémy na uvoľnenie, krémy proti striám, tehotenský pás do auta, gély proti celulitíde, krém na popraskané bradavky a mnohé iné pomôcky a kozmetické prípravky pre tehotné ženy.

Kupón a zľavy - Feedo zľavaNa Feedo blogu sa zasa dozviete, prečo niektoré ženy nechcú svojich manželoch pri pôrode, aké sú výhody a nevýhody prítomnosti manžela pri pôrode. Nájdete tu tipy a rady, ako zvládnuť horúce letné počasie počas tehotenstva, ako rodiť bez bolestí, ako predchádzať bolestiam chrbta počas tehotenstva, alebo ako zvládnuť cestu lietadlom s bábätkom pod srdcom.

Pre tých, ktorí chcú tehotnú mamičku potešiť sú tu tipy na darčeky a rôzne darčekové sady za tie najlepšie ceny. A náš Feedo zľavový kód vašu peňaženku odľahčí ešte viac!

Nedarí sa vám otehotnieť? Feedo zľava je tu aj pre vás!

Feedo nezabúda ani na tie páry, ktoré majú problémy s otehotnením. Dnes to už naozaj nie je žiadna výnimka, a preto sortiment je stále väčší. Pozrite sa na feedo.sk sa vyberte si z ponuky ovulačných digitálnych testov, bazálnych teplomerov, tehotenských testov, ale aj erotických hier.

Na blogu zasa nájdete rady a tipy pre správnu životosprávu, ktorá výrazne ovplyvňuje vašu i partnerovu plodnosť.

Okrem toho na Feedo blogu nájdete aj informácie o seminároch a workshopoch zameraných práve na problémy s otehotnením, ale aj pre už tehotné mamičky na kurzy prvej pomoci, či semináre o tom, ako sa pripraviť na príchod dieťatka.

Kupón a zľavy - Feedo zľavaZľavy, zľavy a ešte viac zliav!

Feedo e-shop neustále vymýšľa nové zľavové ponuky pre svojich zákazníkov. Pravidelne tam možno nájsť výrazne zľavnené produkty za bezkonkurenčné ceny. A prečo si cenu za nákup ešte viac neznížiť? Použite zľavový kupón Feedo a nakupujte vyslovene za babku!

Ak nechcete, aby vám unikla nejaká dôležitá informácia o zľavách, či nových produktoch, navštívte instagramovúfacebookovú Feedo stránku!

Kiido bazárik

No a ak chcete peniaze nielen míňať, ale aj zarábať, skočte na Kiido bazárik a posuňte ďalej oblečenie, kočík, alebo autosedačku, z ktorých vaše dieťatko už dávno vyrástlo. Veď čas plynie tak rýchlo a deti rastú zo dňa na deň. Okrem toho tu môžete predať aj vaničky, audio opatrovateľky, cyklosedačky, odrážadlá, bicykle, hry, ale dámske oblečenie pre mamičky,  rôzny nábytok a kozmetiku. Niečo, čo vy už nevyužijete, môže ešte poslúžiť iným mamičkám.

Nakupovanie pre deti je vždy popretkávané radosťou. A teraz môže byť ešte väčšou – so zľavovým kupónom Feedo.