Hľadáte zľavu do obchodu Baťa, zľavový kód na Bata.sk?

Baťa je obchod, ktorý na Slovensku a v Česku pozná asi každý. Dôvodom je práve ich pôvod z tohto územia. Ľudia v obchode Baťa nakupujú často, lebo tovar ktorý ponúka je kvalitný a dá sa kúpiť za dobré ceny. Baťa ponúka možnosť nákupu v kamenných predajniach, ale aj na e-shope, kde sa dajú využívať rôzne zľavy. Preto sa u nich nebojte nakupovať, aj keď nechcete chodiť do nákupných centier. E-shop dokonca oproti kamenným predajniam ponúka niekoľko lákavých výhod.

Zľava je vo výške 3%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


Zľavový kód bata.sk alebo ako uplatniť zľavový kupón na bata?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: https://www.tipli.sk/p/113798 ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod bata.sk.
  3. Kliknite na “Prejsť do obchodu” na stránku bata.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke bata.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť (najneskôr do 48 hodín), koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (bata.sk zľava)?

Rôzne portály ako booking,com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, asko-nabytok.sk, tchibo.sk, okay.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

 


zľavový kód Baťa - 72%
Zľavy až d výšky 72%
Využite tieto výhodné zľavy na nákup na bata.sk
Využite tieto výhodné zľavy na nákup na bata.sk Show Less

 

O spoločnosti

História spoločnosti Baťa sa začína v roku 1894, kedy traja súrodenci Baťovci založili v Zlíne obchod. Tento sa ale líšil od ostatných v tom, že obuv vyrábal vo väčšom počte. Len tri roky po založení sa na trhu objavil trend s názvom “Baťovky”. Boli to topánky s príjemnou stavbou a dali sa kúpiť lacno, vďaka čomu sa Baťa stal obľúbeným aj medzi nižšou vrstvou spoločnosti. Takto sa rozbehol ich biznis a ďalej sa Baťa už len rozrastal a rozvíjal. Ich prvá predajňa na Slovensku bola otvorená v roku 1996. Dnes už je Baťa veľmi populárnym obchodom so svojou vlastnou značkou obuvi. Na našom území je 18 predajní, ktoré sa nachádzajú vo všetkých významnejších mestách. Vďaka rovnomernému rozmiestneniu a stálej snahe o vylepšovanie obchodov im obľúbenosť rozhodne neklesá.


Možnosti dopravy

zľava na nákupE-shop Baťa ponúka podobne ako aj iné internetové obchody dovoz objednávky kuriérom. Táto služba stojí 4,30€, ale pri nákupe nad 19,90€ sa vám cena odpočíta. Oveľa zaujímavejšia je avšak služba Click & Collect, ktorá ponúka ešte viac výhod ako kuriér. Hlavnou výhodou je to, že je úplne zadarmo. Túto metódu doručenia tovaru si zvolíte pri uzatváraní objednávky. Pri tomto kroku si vyberiete aj predajňu najbližšie ku vám. Ak sa tam tovar nachádza, môžete si ho ísť vyzdvihnúť ešte v ten deň. Ak by bol iba na inej predajni, do 3 dní vám ho prevezú na požadovanú predajňu. O objednávke budete priebežne dostávať informácie cez SMS správy. Pri preberaní tovaru si samozrejme môžete topánky vyskúšať a v prípade, že by nesedeli si môžete vybrať inú veľkosť alebo ich rovno vrátiť a kúpiť si iné. A najlepšie na tom je, že môžete využiť aj Baťa zľavový kód.


Starostlivosť o zákazníka

Okrem výborného prístupu pri službe Click & Collect vám Baťa ponúka aj možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru mimo spomínanej služby. To znamená ak si kúpite topánky osobne na predajni bez predošlej objednávky, alebo vám ich privezie kuriér. Základom je to, že ak sa rozhodnete topánky vrátiť, môžete tak uobiť v ktorejkoľvek predajni. Hneď za ne dostanete peniaze a v prípade že sa iný tovar, ktorý by ste namiesto pôvodného chceli, nenachádza na predajni, môžete osobne vytvoriť objednávku na pokladni. Samozrejme, musí spĺňať určité podmienky, napríklad že ste dané topánky nenosili. Tovar sa dá vrátiť aj poštou zaslaním na adresu uvedenú na ich webstránke. Avšak nezabudnite do balíka priložiť aj tlačivo na vrátenie tovaru (tiež na stránke). Ale stále platí, že by ste sa mali snažiť objednávať tovar na prvýkrát, váš Baťa zľavový kupón tak využijete efektívnejšie. A ešte k tomu aj ušetríte čas, ktorý pri reklamácii strávite návštevou predajne.


Baťa klub

zľavový kupónAby boli nákupy ešte výhodnejšie než s použitím zľavového kódu, môžete sa zaregistrovať do Baťa klubu. Členom sa môžete stať dvomi spôsobmi – buď vyplníte online formulár, alebo sa na registráciu opýtate osobne pri pokladni a všetko ostatné vám už povie personál. Pri nákupoch vďaka tomuto vernostnému programu zbierate body. Podľa počtu bodov dosahujete úrovne, s tým že na každej vyššej máte väčšie výhody. Sú to zľavy, poukážky, prístup k špeciálnym ponukám, alebo aj doprava zadarmo na všetky nákupy. Platí, že jeden bod získate za jedno euro nákupu. Ak teda plánujete v obchode Baťa nakupovať častejšie, registrácia v Baťa klube sa vám rozhodne oplatí.

Môžete vidieť, že okrem nízkych cien a vysokej kvality Baťa ponúka množstvo iných výhod. Nákupy sa tu oplatia a k tomu môžete využiť aj Baťa zľavu popísanú vyššie v článku. Môžete sa aj inšpirovať v och blogu, kde nájdete rôzne rady o móde, alebo informácie o módnych podujatiach.


Neváhajte a využite jedinečnú šancu – Zľavové kódy bata.sk!

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte prosím do komentára.