Kvalitné spodné prádlo tvorí dôležitú súčasť nášho šatníka. Okrem estetiky by sme sa mali zameriavať aj na kvalitu materiálov, strihov a prevedenia jednotlivých modelov. Často totiž môže vplývať aj na naše zdravie a spôsobiť množstvo nepríjemných problémov. Práve preto stránka Attractiv ponúka množstvo kvalitného spodného prádla a bielizne na jednom mieste.


NÁVOD NA UPLATNENIE – ATTTRACTIV ZĽAVOVÝ KÓD:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie-attractiv ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod attractiv.sk
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku attractiv.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke attractiv.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Zľavy na Attractiv

Nakupovanie online prináša pre zákazníkov množstvo výhod. Okrem toho, že môžete nakupovať nonstop, máte na výber z omnoho širšieho sortimentu. Komfortný nákup z pohodlia domova je tiež veľmi príjemný a prehľadný. Webová lokalita je spracovaná jednoducho aby váš nákup bol rýchly a jednoduchý. Pri nákupe tiež môžete využívať zľavy, ktoré vám prinesú ešte omnoho výhodnejší nákup. 

Kvalitné spodné prádlo je niekedy naozaj problém vyhľadať. Prostredníctvom internetu vám však široký sortiment kvalitného spodného prádla prináša aj internetový obchod Astratex. Ide o e-shop s veľmi kvalitnou, pohodlnou a krásnou spodnou bielizňou. Navyše aj pri nákupe na tomto internetovom obchode môžete využívať zľavy.

Internetový obchod Attractiv

Spodné prádlo tvorí vo väčšine prípadov základ nášho šatníka. Aj preto je veľmi dôležité zvoliť kúsky v správnom strihu ale aj veľkosti. Pri nákupe prostredníctvom internetového obchodu máte pre správny výber veľkosti k dispozícii veľkostné tabuľky. Je veľmi dôležité zmerať si všetky miery a podľa toho vybrať správnu veľkosť.

Okrem veľkosti by sme sa mali zamerať aj na materiál. Predsa ide o kúsok oblečenia, ktoré máme na sebe stále a priamo sa dotýka našej pokožky a intímnych partií. Je teda vhodné zvoliť materiály, ktoré sú na pokožku príjemné, sú vzdušné a elastické.

V neposlednom rade sa tiež pozeráme aj na estetiku jednotlivých kúskov. Práve stránka Attractiv prináša výber spodného prádla rovnako pre dámy ako aj pre pánov. Dámy tu nájdu nežné čipkované spodné prádlo, rovnako ako športovejšie kúsky. Páni majú na výber s množstva strihov a potlačí.

Nájdete tu tiež kúsky od populárnych značiek, ktoré internetový obchod Attractiv sprostredkúva. Prehľadná internetová stránka je navyše rozdelená do jednotlivých sekcií tak, aby váš nákup bol rýchly, jednoduhcá a spokojný. Práve preto na stránke zvládnu nakupovať naozaj všetci používatelia internetu.

V sekcii magazín nájdete novinky, trendy a inšpiráciu pre nákup spodného prádla. Zároveň sa tu môžete dozvedieť množstvo zaujímavých informácií, či tipy ako vybrať vhodné spodné prádlo. Množstvo noviniek tiež nájdete aj na sociálnych sieťach Attractiv, kde je obsah neustále aktualizovaný pre prínos noviniek a inšpirácie.

Pri výbere vám tiež môže pomôcť online chat. Komunikovať budete prostredníctvom správ a venovať sa vám bude milý, ochotný a kvalifikovaný personál. Komunikovať môžete aj prostredníctvom zákazníckej linky. Tá je dostupná počas pracovného týždňa od 10:00 do 18:00. K dispozícii máte aj informačný mail.

Pri nákupe si tiež môžete vybrať spôsob platby a dopravy podľa osobných preferencií. Aj preto je každá vaša objednávka individuálna. Doprava zdarma je k dispozícii pri nákupe nad 40€. Každá objednávka je vybavená expresne do 24 hodín. Tovar môžete jednoducho vymeniť až do 30 dní.