answear zľavový kód 10 €
Získajte zľavu 10€
Získajte zľavu 10€. Stačí keď sa prihláste sa do newsletteru a kupón Vám bude...Show More
Získajte zľavu 10€. Stačí keď sa prihláste sa do newsletteru a kupón Vám bude automaticky zaslaný. Kupón je možné uplatniť iba na prvý nákup. Show Less
answear zľavový kód - 25%
- 25%
25% zľava platí na nezľavnený tovar a 10% na zľavnené dámské oblečenie a topánky...Show More
25% zľava platí na nezľavnený tovar a 10% na zľavnené dámské oblečenie a topánky na podstránke Jarný nákupný maratón v internetovom obchode Answear.sk. Show Less
SPRING

Chcete nakúpiť kvalitné a moderné oblečenie, topánky, alebo doplnky za dobré ceny? Answear je to, čo hľadáte. Veľké množstvo oblečenia pre dámy, pánov, ale aj deti vám ponúka práve tento e-shop. Široká škála ponúkaného tovaru zaručí, že si vyberie každý. S nákupom v tomto obchode budete určite spokojní, lebo ako bonus môžete využiť aj Answear zľavový kód. Kvalitné oblečenie tak získate ešte lacnejšie.


O spoločnosti

Answear bol založený v decembri 2010, ale svoju činnosť rozbehol až na začiatku roka 2011. Najprv pôsobil iba na poľskom trhu, ale stále pribúdali noví spokojní zákazníci a dokonca aj ocenenia. Vďaka tomu sa v roku 2014 rozšírili aj do Česka a na Slovensko. Aj tu ale úspech narastal, a tak sa rozhodli rozšíriť svoje pôsobenie aj na Ukrajinu a do Rumunska. Momentálne pracujú na otváraní obchodov v Maďarsku, takže Answear sa vo svojom raste ešte stále nezastavil. Ako som už v úvode spomínal, Answear je obchod, ktorý ponúka oblečenie a doplnky pre každého. Ich tovar sa sladá z jednotlivých kúskov od viac ako 300 módnych značiek z celého sveta. Spokojne tu nakúpia tí, ktorí hľadajú lacnejšie, ale kvalitné značky, avšak v ponuke je aj veľa luxusnejších značiek. Vďaka tomu bude Answear vyhovovať každému, kto hľadá dobré oblečenie za výhodné ceny. Určite sa potešia aj rodičia, lebo Answear vám ponúka aj možnosť nákupu oblečenia pre deti. Deti si určite obľúbia vychytávky ako topánky so svietiacou podrážkou, tričká na ktoré sa dá kresliť, ale aj množstvo farebných vzorov a obrázkov. Pre dámy tu nájdete všetky možné druhy oblečenia, a to platí aj pre pánov. Na výber je tu veľa kolekcií, takže každý si tu rýchlo nájde niečo, čo sa mu páči. Síce môžete využiť Answear zľavový kód, ale e-shop vám aj bez neho ponúkne mnoho lákavých zliav.


Rýchla a spoľahlivá doprava

Vybrali ste si oblečenie, využili ste svoj Answear zľavový kód a idete dokončiť objednávku. Predtým si ale musíte vybrať spôsob doručenia. Mnohých ľudí poteší, že Aswear svoj tovar zákazníkom doručuje kuriérskou službou DPD, takže môžu celý nákup vybaviť z pohodlia domova a aj im príde rovno pred dvere. Kuriér vám balíček s tovarom donesie niekedy v čase od 8:00 do 18:00, ale o všetkom vás dopredu informuje. Určite dostanete v deň doručenia SMS s časovým úsekom, kedy k vám príde, a niektorí kuriéri svojim zákazníkom aj osobne volajú keď sú na ceste k nim. Na výber ale máte v prípade platby, ktorá sa dá vyriešiť prevodom (kartou) alebo na dobierku. Vyberte si ten, ktorý vám vyhovuje viac, lebo poplatok za ne je aj tak rovnaký. Cene 2,50€ za dopravu sa ale môžete vyhnúť ak nakúpite nad 25€. Pri oblečení to nie je veľký problém, ale ak by ste náhodou chceli nakúpiť za menej, spojte vašu objednávku s niekym z vášho okolia, kto tiež práve chce nakupovať oblečenie. Answear svoje objednávky vybavuje a odosiela do 24 hodín. V prípade, že si objednáte do 13:00 počas pracovného dňa, zvládnu to ešte v ten deň. Potom už to závisí od kuriérskej spoločnosti, ale tie bývajú tiež celkom rýchle.


Vrátenie a reklamácia tovaru

Niekedy sa stáva, že chcete kúpený tovar vrátiť. Answear túto možnosť ponúka s celkom výhodnými podmienkami. Tovar môžete vrátiť do 30 dní od doručenia zásielky, takže času na uvedomenie si že niečo nie je v poriadku máte dosť. V tejto lehote môžete poslať naspäť a nemusíte ani udávať dôvod. V prípade, že kus oblečenia ktorý chcete vrátiť, prípadne celá objednávka, má vyššiu hodnotu ako 25€, môžete využiť bezplatné vrátenie. Podmienkou je, že ste registrovaný používateľ, takže pred vrátením sa prihláste. Následne vám stačí kliknúť na možnosť “Vrátenie” a tam už nájdete presné kroky ako sa vrátenie dá uskutočniť. Ak je hodnota tovaru, ktorý chcete vrátiť, nižšia ako 25€, musíte ho odosielať na vlastné náklady. Vyplníte formulár o vrátení tovaru, ktorý si môžete vytlačiť, a balík pošlete na adresu. Adresu a podrobnejšie informácie nájdete na ich webstránke. Niekedy sa tiež stáva, že svoj Answear zľavový kód využijete na chybný kus oblečenia a preto musíte reklamovať. Na reklamáciu máte dva roky a prebieha podobne ako vrátenie. Rozdiel je v tom, že musíte vyplniť reklamačný formulár, ktorý tiež nájdete na stránke. Ak bude reklamácia schválená, tovar vám opravia, prípadne pošlú nový. Ak by to náhodou nebolo možné, vrátia vám peniaze.


Answear club

Answear má tiež svoj vlastný vernostný program, ktorý vám vie ponúknuť výhodné zľavy na nákupy. Narozdiel od obchodov, kde zbierate body za nákupy, Answear vám hneď pripisuje eurá. Funguje to tak, že urobíte objednávku, samozrejme s využitím Answear zľavového kódu, a vtedy sa vám na účet pripíšu peniaze. Za každý nákup vám ide naspäť 10% jeho hodnoty, čo je celkom slušná suma. Hodnoty sa vám budú po jednotlivých nákupoch sčítavať vo vašej elektronickej peňaženke. Potom sa raz rozhodnete, že chcete svoje získané peniaze využiť, tak pri objednávke zvolíte túto možnosť. Následne sa vám peniaze odčítajú z Answear účtu a o toľko eur budete platiť menej. Je tu jediný limit, ktorý vám zabraňuje využiť viac ako 50% ceny za objednávku týmto spôsobom. Pre ľudí, ktorí tu plánujú nakupovať častejšie sa to určite oplatí, lebo vrátené peniaze sa vám postupne nazbierajú a získate veľké zľavy. Registrácia je bezplatná, stačí na ich stránke vyplniť formulár.


Darčekové karty

V prípade, že nechcete nakupovať oblečenie pre seba, nemusíte sa trápiť tým že budete zisťovať čo sa druhému páči, alebo aká je jeho veľkosť. Vyriešte to jednoducho – Answear darčekovou kartou. Funguje systémom, ktorý je pre zákazníka nastavený veľmi príjemne. Je to vlastne skôr kreditná karta ako poukážka. Nemusíte využiť celú jej hodnotu naraz, môžete využiť časť darovanej sumy na jeden nákup a zvyšok si nechať na ďalší. Ak ale chcete, nie je problém ani s prekročením sumy, lebo rozdiel sa dá doplatiť bežným spôsobom. Darčekovú kartu Answear posiela na zadaný e-mail, takže bude v elektronickej forme, čo je tiež veľmi praktické. Ak teda hľadáte darček pre milovníka oblečenia, práve ste ho našli.


Answear blog

V tejto časti Answear stránky síce nemôžete využiť svoj Answear zľavový kód, ale získate tu veľa dobrých rád ohľadne oblečenia. Answear spolupracuje s mnohými módnymi bloggerkami, od ktorých sa vždy niečo dá naučiť. Sú tu tipy a triky súvisiace so všetkými oblasťami v móde. Nájdete tu články o športovom oblečení, sezónnom oblečení, ale aj o doplnkoch. Ak teda hľadáte nejaké čítanie na voľný čas a chcete sa vďaka nemu niečo aj naučiť, Answear blog pre vás môže byť riešením.


Vidíte, že Answear svojim zákazníkom ponúka veľa výhod, ktoré sa neoplatí nechať tak. Oblečenie, ktoré tu nájdete je kvalitné a za výhodné ceny. Skombinujte to s Answear zľavovým kódom alebo ich vernostným programom a získate tak nákupy za ceny, ktoré sa dlhodobo oplatia.