Kvalitné kúsky do vášho šatníka sú pre kombinovanie oblečenia veľmi dôležité. V rámci stránky Amiatex nájdete množstvo kvalitných kúskov na jednom mieste. Zároveň môžete čerpať benefity nákupu online a užívať si možnosti, ktoré vám tento internetový obchod ponúka.


NÁVOD NA UPLATNENIE – AMIATEX ZĽAVOVÝ KÓD:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie-amiatex ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a 5% z nákupu späť.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod amiatex.sk.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku amiatex.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke amiatex.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Zľavy na Amiatex

Do kvality sa oplatí investovať. Avšak s využitím zľavových kupónov a kódov môžete nakupovať rovnako kvalitne ako aj výhodne. Navyše nakupujete bez časových obmedzení, máte široký výber sortimentu a tovar príde až k vám domov. Veľmi jednoducho sa tak môžete dostať ku kvalitným kúskom oblečenia, obuvi aj spodného prádla.

Prostredníctvom internetu môžete nakupovať ešte omnoho viac kvalitných produktov. Napríklad internetový obchod Glami.sk vám ponúka široký výber kvalitného oblečenia, obuvi a šperkov na jednom mieste. Nájdete tu množstvo populárnych značiek a zaujímavých módnych kolekcií. Aj pri objednávke na tomto internetovom obchode môžete uplatniť zľavy a nakupovať výhodnejšie.

O obchode Amiatex

E-shop Amiatex vám ponúka až 74 500 produktov skladom. Vďaka tomu je vaša objednávka vybavená expresne rýchlo a vy sa môžete z tovaru tešiť už o niekoľko dní. Prehľadná webová lokalita vám umožní rýchly a jednoduchý nákup prostredníctvom internetu.

Sortiment je rozdelený do prehľadných kategórií: muži, ženy, deti, šperky, novinky a výpredaj. Vďaka tomu je váš nákup ešte pohodlnejší a komfortnejší. Každá kategória je ešte rozdelená na ďalšie sekcie aby ste rýchlo našli sortiment, ktorý potrebujete.

Pri výbere vám tiež môže pomôcť online chat. Komunikovať budete s milým a ochotným personálom, ktorý sa venuje individuálne každej objednávke. Taktiež máte k dispozícii aj zákaznícku linku. Tá je dostupná počas pracovného týždňa od 7:00 do 15:00.

Pokiaľ si vyberiete nesprávnu veľkosť nemusíte sa obávať žiadnych problémov. Veľkosť oblečenia vám spoločnosť Amiatex vymení zadarmo. Pri nákupe nad 50€ máte dopravu zdarma. Tovar, ktorý si objednáte do 11:00 je expedovaný ešte v ten istý deň.

Každá objednávka môže byť individuálna, keďže si spôsob platby a dopravy vyberáte podľa vašich osobných preferencií. Pre verných zákazníkov sú k dispozícii mnohé zľavy a akcie. Na výmenu tovaru máte až 21  dní. Stránku nájdete aj na sociálnych sieťach, kde môžete sledovať vždy čerstvé informácie a čerpať inšpiráciu.

Šperky, ktoré sú dostupné v rámci stránky sú certifikované, keďže aj samotná stránka patrí pod puncový úrad. V rámci tohto internetového obchodu nájdete aj množstvo recenzií od reálnych zákazníkov. Stránka sa taktiež zameriava aj na veľkoobchodný predaj produktov.

Príjemná grafika stránky je doplnená o profesionálne fotografie. Vďaka tomu si môžete produkty dôkladne prezrieť. Pri produktoch je dostupná aj stručná charakteristika. Vďaka tomu máte lepší prehľad o produktoch a môžete nakupovať komfortne a spokojne z pohodlia domova.