Spodné prádlo sa nesmie chýbať v šatníku nikoho z nás. Nosíme ho každý deň na intímnych partiách a zároveň tvorí určitý základ každého nášho outfitu. Práve preto je neuveriteľné dôležité nosiť kvalitné spodné prádlo a dodržiavať určité nepísané pravidlá pri jeho výbere. Len tak môžete zaručiť, že sa pri nosení spodného prádla budete cítiť pohodlne a zároveň sexy. Ako si teda vybrať kvalitné spodné prádlo presne pre vaše proporcie a ako ho skladovať? Kde môžete nakupovať kvalitné spodné prádlo výhodne?

Materiál

Spodné prádlo máme na sebe oblečené celý deň. Dotýka sa priamo našej pokožky a našich intímnych partií. Mali by sme si preto veľmi precízne vyberať materiály, z ktorých je naše spodné prádlo vyrobené. Veľmi dobrou alternatívou je bavlna, či iné prírodné materiály, ktoré sa aj viacnásobným praním nepoškodia. Na bežné dni sú ideálne pohodlné kúsky, ktoré vám zaručia komfort a práve kvôli každodennému noseniu je ideálne vyberať čo najlepšie materiály.

spodné prádlo

Veľkosť

Veľkosť spodného prádla je takmer jednou z najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste mali pri výbere prihliadať. U žien je veľmi dôležitá veľkosť podprsenky. Správna podprsenka totiž môže veľmi pomôcť tvaru prsníkov, rovnako ako zlá podprsenka vôbec neplní svoj účel podpory prsníka a “boja proti gravitácii”. Taktiež je však rovnako dôležité zvoliť aj správny spodný diel. U mužov môže mať nepadnúce spodné prádlo veľmi zlý vplyv na spermie a tým aj na plodnosť. Veľkosť spodného prádla by ste teda mali voliť vždy ideálnu pre vašu postavu. Najlepšie je presne sa premerať, aby ste mali istotu, že zvolíte správnu veľkosť.

Prevedenie

Dbajte tiež na to, že každej postave lichotí iný strih, iná farba a iné prevedenie. Je preto neskutočne dôležité, aby ste aj na tento aspekt pri výbere dostatočne dbali. Pokiaľ splníte tieto tri základne faktory môžete sa už pozerať aj estetické prevedenie, farbu a ostatné aspekty, ktoré dotvárajú celkový výzor spodného prádla. Aj sexy spodné prádlo môže byť veľmi pohodlné, pokiaľ budete vyberať v obchodoch, ktoré ponúkajú kvalitné materiály.

spodné prádlo

Spodné prádlo ako darček?

Kvalitné spodné prádlo je aj výbornou alternatívou ako darček pre vášho partnera alebo partnerku, či na obohatenie sexuálneho života. Pri výbere však treba byť veľmi pozorný, aby tento darček bol pre vášho partnera naozaj príjemným prekvapením. Ideálne je konzultovať výber so zástupcom opačného pohlavia, poprípade si dôkladne všimnúť detaily, ako sú veľkosť, obľúbené materiály, farby, či strihy. Buďte pozorný a môžete tak svojmu partnerovi zadovážiť príjemný darček, ktorý poteší vás oboch.

Kde nakupovať spodné prádlo?

Veľmi dobrou alternatívou pre nákup padnúceho spodného prádla sú špecializované kamenné predajne. Pokiaľ však už máte kúsky, ktoré sú pre vás ideálne, máte približne prehľad aj o vašej veľkosti. Je pravda, že na internete nájdete väčší výber sortimentu spodného prádla, aj rôznych moderných kúskov. Navyše pri nákupe online môžete uplatňovať napríklad Amiatex zľavy, či Attractiv zľavy. Pri športe je tiež veľmi dobré využívať spodné prádlo zo špeciálnych materiálov, ktoré môžete so zľavou nakupovať napríklad prostredníctvom internetového obchodu Insportline.sk.

Dávate si záležať na výbere správneho spodného prádla? Kde spodné prádlo nakupujete? Myslíte si, že je dobrým darčekom kvalitné spodné prádlo?