Trendy sa neustále menia a niekedy môže byť namáhavé stíhať sledovať najnovšie modely. Platí to aj pre jarné trendy roku 2022 sa viažu predovšetkým na odviazanosť a kreativitu. Ktoré trendy sú pre jar tohto roku najmodernejšie? Ktoré sa oplatí si zaobstarať? Inšpirujte sa najznámejšími modelmi z prehliadkových mól!

Výrazné textúry

V minulom roku sa radili medzi nesmierne populárne výrazné farby a vzory. Jar 2022 však je typická zaujímavými textúrami. Mnohé známe značky na svojich mólach predstavili nadčasové a elegantné kúsky z materiálov z výrazných textúr. Medzi populárne patria napríklad rôzne háčkované varianty. Môžete ich vrstviť s rôznymi ďalšími kúskami pre docielenie čo najlepšieho výsledného vzhľadu. Medzi najpopulárnejšie kúsky patria napríklad rôzne háčkované topy, či celé súpravy.

Skvelé háčkované kúsky môžete nakupovať výhodne napríklad s uplatnením Aboutyou zľavy. Kombinovanie týchto kúskov je nesmierne variabilné a jednoduché. Pre menej odvážne dámy je ideálne zvoliť nejaký tričko pod, ale dámy, ktoré majú radi extravaganciu ich môžu zvoliť priamo na telo. Môžete zvoliť modely s väčšími medzerami alebo kompletne teplé, upnuté varianty. Kombinovanie závisí samozrejme aj od konkrétneho modelu a vašich preferencií. Hodia sa však k sukniam, šatám, džínsom aj moderným zvonovým nohaviciam.

jarné trendy 2022
zdroj: https://www.harpersbazaar.com/fashion/trends/g37598645/spring-2022-fashion-trends/

Oversized je pasé

Oversized svetre sa počas minulých rokov považovali za nesmierne moderné a populárne. Čím väčšie svetre ste zvolili tým lepšie to vyzeralo a tým viac trendy ste sa mohli cítiť. Avšak jar roku 2022 prináša so sebou jednu veľkú zmenu a to predovšetkým čo sa týka svetrov. Veľké oversized svetre nechajte v skrini a siahnite po kratšom svetri, ktorý je upnutý. Môžete zvoliť modely na viazanie alebo len klasické rozpnuté, ideálne v crop verzii.

Kombinovanie týchto kúskov je opäť veľmi variabilné aj keď na mólach sa objavovali väčšinou so šatami alebo sukňami. Tieto kúsky pozdvihnú vašu ženskosť a na jar sú pritom aj nesmierne praktické. Ak si chcete uloviť svoj štýlový, moderný sveter, môžete pri tom využiť naše Answear zľavy a nakupovať omnoho výhodnejšie. Skvelé kúsky si zadovážite aj s uplatnením Lucystyle zľavy.

Hravé trendy kostýmy

Aj keď klasickým kostýmom už značne odzvonilo a nepokladajú sa za veľmi trendovú záležitosť, túto jar si môžete opäť prísť na svoje aj s kombináciou sukne a blejzra. Mini sukne s rovnako sfarbenými blejzrami, či kabátikmi budú túto jar patriť medzi top trendy. Takýto outfit sa navyše nesmierne dobre nosí, pretože ho môžete doplniť rovnako teniskami, ako aj košeľou a opätkami pre elegantnejší vzhľad. Skvelé kostýmy môžete nakupovať aj výhodnejšie s využitím Factcool zľavy.

trendy na jar 2022
zdroj: https://www.bustle.com/style/spring-2022-trends-fashion

Biela na každý deň

Biela farba je cez leto nesmierne populárna, no počas zvyšku roka nie je až natoľko využívaná. Prehliadkové móla však zvestujú, že jar tohto roku bude v znamení bielej – dokonca sa na mólach objavilo niekoľko celobielych outfitov. Inšpirujte sa módnymi velikánmi ako napríklad Fendi, Jila Sandera alebo Erdema. Skvelé biele kúsky si môžete zakúpiť za skvelé ceny s využitím Kuponazlavy zliav v kategórii móda.