Džínsy tvoria základ šatníka nielen u dám, ale aj u pánov. Sú ľahko kombinovateľné, kvalitné kúsky sú aj značne pohodlné a ponosíte ich bez obáv aj niekoľko rokov. Aj obyčajné džínsy môžu však vo vašom šatníku predstavovať priestor na kreativitu. Poďme sa teda spolu pozrieť na to, ako si vybrať kvalitné rifle a ako ich kreatívne, či úplne jednoducho kombinovať. Tento kúsok je totiž tak univerzálny, že ho môžete kombinovať do rôznych štýlov.

Správne džínsy

džínsy

Kvalitné džínsy dnes nemusíte zohnať len za veľmi vysoké ceny. Je veľmi dôležité držať sa pár základných krokov, vďaka, ktorým zistíte, či vám rifle sadnú. Snáď najdôležitejším krokom je správne určiť typ postavy a podľa toho zvoliť aj správne džíny. V tejto oblasti treba byť trochu kritický a naozaj zvoliť to najlepšie pre náš typ postavy. Dnes už existuje nespočetné množstvo rôznych strihov a musíte si dať pozor na to, že nie všetky môžu vašej postave lichotiť. Taktiež má veľký vplyv na vzhľad riflí aj samotná rifľovina. Vyberajte si skôr univerzálne farby, ktoré sa hodia ku všetkému a nesiahajte po extravagantných kúskov.

Dobrým indikátorom by malo byť najmä to, aby rifle dobre sedeli v oblasti zadku. Najmä u dám môžu dobre padnúce džínsy naozaj podporiť postavu a pôsobiť sexy. Poloha zadných vreciek má pri tomto taktiež veľkú úlohu. Pre ženskejšie krivky sú vhodnejšie vrecká bližšie pri sebe, zatiaľ čo chlapčenské typy by mali zvoliť vrecká ďalej do seba, nemusí to byť ale pravidlom. Pokiaľ chcete nakupovať džínsy cez internet, nemusí to predstavovať problém, keďže pri výbere máte veľkostné tabuľky a tovar môžete bez obáv vrátiť. Využite napríklad internetové obchody, kde môžete pri nákupe využiť zľavy, ako napríklad Bibloo, Answear, či Orsay.

Opasok

Prvý tip pre vás asi nebude žiadnou novinkou. Rifle si často uťahujeme práve opaskom, aby nám dobre sedeli. Avšak opasok môže pôsobiť aj ako módny doplnok. Aj obyčajný outfiit ako rifle a biele tričko môžete obohatiť výrazným opaskom. Stačí buď zvoliť kratšie tričko, takzvaný crop top, aby ste odhalili opasok alebo tričko zastrčiť do nohavíc. Výrazný opasok môžu predstavovať rôzne farebné varianty, avšak omnoho viac trendy sú v súčasnosti veľké pracky, ktoré môžu byť bohato zdobené, aby upútali pozornosť.

Opasky sa hodia ku všetkým druhom denimu a preto s ním prakticky nemôžete stúpiť vedľa. Problém však môže byť zvoliť správny opasok pre váš typ postavy. Taktiež je dôležité, aby ste správne zvolili opasok na výšku pásu vašich riflí a tým si správne vyformovali postavu. Materiál môžete zvoliť aj podľa kúsku, ktorý si chcete kúpiť. Sezónne kúsky vo výrazných farbách neodporúčame nakupovať v koženej variante a investovať do nich. Naopak neutrálne kúsky s nadčasovými prackami sú ideálnou investíciou. Široký sortiment opaskov nájdete napríklad na internetovom obchode Amiatex.sk, kde môžete pri nákupe využívať Amiatex zľavy.

Kombinovanie riflí

Rifle alebo džínsy môžete prakticky kombinovať s čímkoľvek. Ide o univerzálny kúsok, s ktorým vytvoríte nespočetné množstvo oufitov.

  • Veľmi trendy kombináciou je ešte stále kombinovanie denimu v rôznych odtieňoch. Môže to predstavovať zábavnú formu hry s rifľovinou, ktorá pri správnej kombinácii vyzerá trendy a sexy.
  • Svoje obdobie v súčasnosti ešte stále zažívajú klasické mom jeans, ktoré pekne formujú postavu, no na druhej strane sú veľmi pohodlné a štýlové.
  • Pokiaľ chcete svoje rifle pozmeniť, stačí ak si ohrniete spodnú časť, alebo do nich zastrčíte tričko. Uvidíte, že to vášmu outfitu dodá úplne nový šmrnc. Pozor si však musia dať najmä dámy s kratšími nohami, ktoré si takto môžu ubrať pár centimetrov.
  • Vysoké pásy sú taktiež veľmi in a mali by ste si určite zadovážiť aspoň jeden takýto kúsok. Krásne predlžujú postavu, robia pekný zadok a dajú sa veľmi jednoducho kombinovať. Je to teda ideálny kúsok aj do vášho šatníka.

Načerpajte viac inšpirácie v následujúcom videu: