Dni Marianne predstavujú trojdňový maratón zliav, ktoré môžete využiť aj Vy! Zľavy potešia každého a celý tento projekt je vymyslený tak, aby ste mohli čo najlepšie ušetriť. V rámci tohto maratónu si môžete vyberať zo širokého spektra predajní, v ktorých môžete nakupovať s využitím zliav. V súčasnosti už prebieha 20. ročník tohto maratónu a tak už 20 rokov môžu zákazníci pri ňom ušetriť.

Zľavové kupóny pre nákup nájdete v septembrovom čísle časopisu Marianne a Marianne Bydlení!

Pri nákupe si môžete vyberať až z približne 600 lákavých ponúk na zľavu, vo viac ako 6000 zapojených predajniach. Zľavy, ktoré môžete uplatniť sa pohybujú v širokej škále, pričom môžu dosiahnuť až 70%. Do maratónu sa zapája viac ako 100 obchodných centier, pričom samotný maratón býva obohatený aj o sprievodný program.

Výhody

nakupovanie
  • môžete ušetriť množstvo peňazí
  • môžete si kúpiť aj finančne náročnejšie produkty
  • zľavy sú dostupné pre každého
  • pri nákupe môžete získať darčeky
  • jednoduché používanie zľavových kupónov

Dni Marianne fungujú predovšetkým na princípe zľavových kupónov. Zľavy nájdete v septembrových vydaniach časopisov Marianne a Marianne Bydlení. Okrem iného však máte aj možnosť stiahnuť si mobilnú aplikáciu, ktorá vám umožní zakúpiť si zľavové kupóny na používanie. Zľavové kupóny v aplikácii stoja 3,99€ a aplikácia je zadarmo na stiahnutie do vášho zariadenia. Pri nákupe v konkrétnom obchode už potom len stačí načítať čiarový kód a zľava sa vám automaticky stiahne z výslednej sumy.

Pokiaľ hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob ako ušetriť, určite odporúčame sa zapojiť do tohto projektu. Počas rokov realizácie tohto projektu mohlo ušetriť pri svojom nákupe nespočetné množstvo zákazníkov a tiež sa zviditeľnilo množstvo zaujímavých predajní. Zľavy, ktoré sú počas Dní Marianne poskytované sa orientujú na oblečenie, kozmetiku, služby, nábytok, ale aj dekoratívne a iné doplnky.

nákup topánok

Aplikácia

Výhodou mobilnej aplikácie je predovšetkým jej prehľadnosť. Zľavy si môžete filtrovať podľa mesta, značky, či konkrétnych produktov. Rovnako môžete využívať aj navigáciu priamo k miestu, kde chcete nakupovať. Priamo v aplikácii nájdete aj otváracie hodiny, či dokonca si vytvoriť vlastný zoznam nákupov, aby ste stihli všetko, čo ste si naplánovali.